Redakcja

Skoki okiem Kobiet to portal dedykowany specjalnie dla kobiet, od kobiet. Znajdziecie tu wiele rzeczy, których na stronach poświęconych sportom zimowym nie znajdziecie. Skoki okiem Kobiet tworzy sześć dziewczyn z różnych stron Polski, łączy nas jednakże miłość do sportu, jakim są skoki narciarskie.

Redaktor Naczelna:

Jagoda
Kocham skoki, siatkówkę, kombinację norweską, narciarstwo alpejskie i wiele, wiele innych sportów. Jednakże to skoki zajmują największą część mojego serca. Dzięki temu zajęłam się pracą w redakcji sportowej, której jestem reporterką i fotografką, czując jednak niedosyt, stworzyłam tego bloga. W końcu coś dla kobiet o tym cudownym sporcie. Poza zajmowaniem się blogowaniem i pisaniem na stronę sportową, studiuje oraz pracuje w Krakowie.
Twitter: aire_lle
Instagram: jagodawojas
Mail: jwojas.sok@gmail.com


Redaktor Wice naczelna:


Maniusia
Jak nietrudno wywnioskować nazywam się Marysia. Dołączyłam do redakcji, ponieważ odkąd pamiętam, skoki gościły w moim życiu. Mam nadzieję, że umilę Wam czas swoimi wpisami, które często mogą być zbyt egzaltowane. Co więcej mogę o sobie powiedzieć? Całym swoim sercem kibicuję Dumie Katalonii, więc weekendy upływają mi na oglądaniu sportu. Od dziecka mam wręcz bzika na punkcie Sisi, co poskutkowało miłością do Wiednia i muzyki Straussa. Można mnie spotkać na klubowych parkietach, gdzie wywijam najczęściej do hiszpańskich hitów.
Twitter: DziewuszkaMaria
Instagram: mzakrzewska_
Mail: mzakrzewska.sok@gmail.com

Redakcja:

Julia
Mam na imię Julia, mieszkam niedaleko Myślenic, które leżą 30 km od Krakowa. Trenuję siatkówkę, którą się interesuję, tak samo, jak piłką nożna i skokami narciarskimi. Moją przygodę z tym pięknym sportem zimowym zaczęłam jako małe dziecko, pewnie jak każdy oglądałam skoki z tatą i zostało mi to do dzisiaj. Oprócz naszej reprezentacji kibicuję jeszcze Norwegom, braciom Prevc i Austriakom.
Bardzo się cieszę, że będę mogła dla was pisać.
Twitter: jerunale
Instagram: jul.czixx
Mail: jozog.sok@gmail.com

Em
Mieszkam w pobliżu Krakowa, do gór mi nie tak daleko, więc lubię i tam zawitać. Poza skocznym światem, z którym stykam się już od dziecka, pasjonują mnie podróże (i te małe i te duże), taniec oraz piłka nożna. Kibicuję głównie Niemcom, niemniej jednak polska reprezentacja dostaje ode mnie dużo wsparcia i miłości. Mam nadzieję, że się polubimy i będę mogła dla was pisać przez długi, długi czas.
Twitter: majekornahh
Instagram: mayaornahh
Mail: mjanas.sok@gmail.com

Weornika
Pasjonatka jakości i precyzji, całkiem kreatywna i śmieszna. Motto przewodnie: życie musi być jak driny, kolorowe. Ekspert od Team Deutschland. Picasso XXI wieku memów i makijażu.
Twitter: hejciawercia
Instagram: heiciawercia
Mail: wrochmalska.sok@gmail.com

Tysia
Głownie interesuję się sportem, skokami (co jest oczywiste) i siatkówką, którą przez jakiś czas trenowałam. Na co dzień jestem wesołą uczennicą liceum. Pochodzę z okolic Rzeszowa, a już wkrótce będę tam spędzać większość czasu ucząc się na profilu biol-chem.
Twitter: pati01666
Instagram: patrycjawykaa
Mail: pwyka.sok@gmail.com

Marta
Pochodzę z Leszna w województwie wielkopolskim, które znane może być niektórym fanom żużla....i to tyle. Poza skokami, interesuje się też kombinacją norweską, piłką nożną (gdzie moje serce należy głównie do Dumy Katalonii, ale też goszczę czasem w Dortmundzie i na Old Trafford). Przez dwanaście lat trenowałam tenisa ziemnego, niestety już nigdy więcej nie wrócę na kort. Do redakcji dołączyłam, by głównie przybliżyć Wam mało omawiany przez inne media świat kobiecych skoków narciarskich, chociaż artykuły mojego autorstwa dotyczące innych zagadnień również pojawią się na stronie. Poza "pracą" w Skoki Okiem Kobiet znaleźć mnie można też w trzech innych redakcjach. Mam bzika na punkcie historii i kultury Niemiec, nic więc dziwnego, że to właśnie reprezentacja tego kraju jest mi najbliższa. W wolnych chwilach bawię się w fotoreporterkę na skoczniach świata.
Twitter: myjouvlence
Instagram: bergisel
Mail: mwawrzyniak.sok@gmail.com

Natalia
Mam na imię Natalia, w tym roku skończyłam 18 lat. Mieszkam w uroczym miasteczku pod Warszawą. Chodzę do III klasy liceum. Skokami interesuję się odkąd pamiętam, a pisanie już od pewnego czasu chodziło mi po głowie, dlatego oto jestem! Oprócz skoków uwielbiam biologię i chemię – możecie się więc domyślić, jakie przedmioty rozszerzam. Jestem również zakochana w górach. Moim największym marzeniem jest objechać wzdłuż i wszerz Austrię, Szwajcarię, Norwegię i Finlandię. Paradoksalnie, moją ulubioną skokową reprezentacją jest reprezentacja Niemiec.
Twitter: xthestoryx
Instagram: nataliaa2601
Mail: ntrzewik.sok@gmail.com

Zuzia
Jestem radosną studentką zarządzania sportem mieszkająca w Katowicach. Skoki w moim życiu pojawiły się bardzo wcześnie, miłość do pisania zrodziła się z czasem. Uwielbiam atmosferę konkursów, toteż często można mnie spotkać na polskich, a czasem nawet i na światowych skoczniach. Wolne chwile spędzam z przyjaciółmi i chłopakiem.
Twitter: sortekatt
Instagram: raspberrywreath
Mail: zwydera.sok@gmail.com

Jesica
Skokami zaczęłam interesować się ze względu na babcię, która jest wielką miłośniczką skoków od wielu lat. Oprócz nich interesuję się tenisem, piłką nożną i ręczną, którą kiedyś trenowałam. Moją wielką miłością jest Bayern Monachium i całe moje życie kręci się wokół tego klubu. Swoją przyszłość wiążę z medycyną (chyba że uda mi się zostać maskotką Bayernu, co było moim dziecięcym marzeniem) i z jej powodu większość czasu w szkole spędzam na lekcjach chemii oraz biologii. Prywatnie kibicuję reprezentacji Niemiec, co w połączeniu z moim imieniem i nazwiskiem często powoduje, że ludzie pytają mnie, czy na pewno jestem Polką.
Twitter:
Instagram: zxzaba
Mail: jponichtera.sok@gmail.com

Agnieszka
Mam na imię Agnieszka, w kwietniu skończyłam 17 lat. Mieszkam w Krakowie i na co dzień uczę się w liceum na profilu turystyczno - językowym. Skokami interesuję się od dziecka - moimi ulubionymi drużynami są Austria i Polska. Poza skokami bardzo lubię robić zdjęcia, chodzenie po górach, podróżowanie, naukę geografii i języków obcych. Moim największym marzeniem jest odwiedzić Peru i poznać tamtejszą ludność, tradycje i zwyczaje.
Twitter:
Instagram: agnes_0604
Mail: akrajewska.sok@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger