Trybuny podczas finału Raw Air w Vikersund bez kibiców!

by - 6:26 PM

 

zdjęcie: wikipedia

Na skoczni przedstawionej wyżej- Vikersundbakken odbędą się zawody w dniach 19.-21. marca 2021. Do wiadomości publicznej podano informację, iż na obiekt nie wejdą jednak w tym roku kibice skoków narciarskich.

"Sprawy nie zawsze przebiegają tak, jak się chce lub planuje. Ale to zdrowie i bezpieczeństwo sportowców, drużyn, gości, widzów, pracowników i wielu naszych wolontariuszy zawsze będzie na pierwszym miejscu w Vikersund. Dlatego jako podmiot organizujący imprezę- Flying Team Vikersund AS - po konsultacji z lokalnymi i krajowymi władzami sanitarnymi oraz Norweskim Związkiem Narciarskim, niestety zdecydowaliśmy dziś, że Vikersund w 2021 roku zorganizuje finał Raw Air w Vikersund bez widzów"- przekazali na oficjalnej stronie vikersund.no organizatorzy. 

Dodają też, że cieszą się z powodu możliwości pokazania zawodów całemu światu w telewizji razem z największą skocznią, jaka na nim powstała! Dodatkowo organizatorzy przypominają, że to własnie u nich- w Vikersund, odbywać się będą przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich, oraz kolejny turniej Raw Air!

"Do zobaczenia w Vikersund w 2022 roku!"- piszą na stronie internetowej organizatorzy.

źródło: informacja własna, vikersund.no


You May Also Like

0 komentarze