Przedstawienie kadr 2020/21 - Niemcy

by - 7:29 PM

 

Dziś przybliżymy Wam sylwetki zawodników i zawodniczek, którzy pojawiać się będą na konkursach jako reprezentanci Niemiec w sezonie 2020/21. 


Grupa 1A Mężczyzn


Markus Eisenbichler
Data urodzenia: 03.04.1991
Klub: TSV Siegsdorf


Richard Freitag
Data urodzenia: 14.08.1991
Klub: SG Nickelhutte Aue


Karl Geiger
Data urodzenia: 11.02.1993
Klub: SC 1906 Oberstdorf


Stephan Leyhe
Data urodzenia: 05.01.1992
Klub: SC Willingen


Constantin Schmid
Data urodzenia: 27.11.1999
Klub: WSV Oberaudorf


David Siegel
Data urodzenia: 28.08.1996
Klub: SV Baiersbronn


Andreas Wellinger
Data urodzenia: 28.08.1995
Klub: SC Ruhpolding


Severin Freund
Data urodzenia: 11.05.1988
Klub: WSV DJK Rastbutchl


Pius Paschke
Data urodzenia: 20.05.1990
Klub: WSV Kiefersfelden



Grupa 1B Mężczyzn


Moritz Baer
Data urodzenia: 16.05.1997
Klub: SF Gmund-Durnbach



Felix Hoffmann
Data urodzenia: 14.10.1997
Klub: SWV Goldlauter


Justin Lisso
Data urodzenia: 12.12.1999
Klub: WSV Schmiedefeld


Kilian Maerkl
Data urodzenia: 10.04.2000
Klub: SC Partenkirchen


Philipp Raimund
Data urodzenia: 23.06.2000
Klub: SC Oberstdorf


Luca Roth
Data urodzenia: 14.04.2000
Klub: SV Meßstetten


Adrian Sell
Data urodzenia: 28.04.1998
Klub: SV Meßstetten 


Paul Winter
Data urodzenia: 05.10.1997
Klub: SC Willingen



Martin Hamann
Data urodzenia: 10.04.1997
Klub: SG Nickelhutte Aue



Justin Nietzel
Data urodzenia: 17.09.1997
Klub: SC Steinbach-Hallenberg



Tim Fuchs
Data urodzenia: 03.08.1997
Klub: SC Degenfeld


Grupa 2A Mężczyzn
• Finn Braun
• Tom Gerisch
• Justin Grundmann
• Claudio Haas
• Tim Hettich
• Simon Spiewok


Grupa 2B Mężczyzn
• 15 zawodników (na ten moment nie udostępniono szczegółowej listy zawodników)


Grupa 1A Kobiet

Katharina Althaus
Data urodzenia: 23.05.1996
Klub: SC 1906 Oberstdorf


Selina Freitag
Data urodzenia: 19.05.2001
Klub: SG Nickelhutte Aue


Luisa Goerlich
Data urodzenia: 21.12.1998
Klub: WSV 08 Lauscha


Juliane Seyfarth
Data urodzenia: 19.02.1990
Klub:WSC 07 Ruhla


Ramona Straub
Data urodzenia: 19.09.1993
Klub: SC Langenordnach


Carina Vogt
Data urodzenia: 05.02.1992
Klub: Ski-Club Degenfeld



Grupa 1B Kobiet

Gianina Ernst
Data urodzenia: 31.12.1998
Klub: SC 1906 Oberstdorf


Pauline Hessler
Data urodzenia: 13.09.1998
Klub: WSV 08 Lauscha


Agnes Reisch
Data urodzenia: 11.10.1999
Klub:WSV Isny


Anna Rupprecht
Data urodzenia: 29.12.1996
Klub: SC Degenfeld


Grupa 2A Kobiet
• Aline Ihle
• Anna Jaekle
• Lilly Kuebler
• Josephin Laue


Grupa 2B Kobiet
• 22 zawodniczki (na ten moment nie udostępniono szczegółowej listy zawodniczek)


Źródło: FIS, wikipedia

You May Also Like

0 komentarze