Social Media Skoczków - Twittery

by - 8:25 PM



Chociaż na twitterze hasztag #skijumpingfamily jest bardzo popularny to niestety skoczkowie niezbyt często korzystają z tego portalu.  Jednak nie oznacza to, że nie posiadają kont! Oczywiście królem twittera jest Mackenzie Boyd-Clowes


POLSKA:
Maciej Kot - @maciekkot7
Aleksander Zniszczoł - @Grzywa77

NORWEGIA:
Tom Hilde - @tomhilde
Johann Andre Forfang - @JohannForfang
Daniel Andre Tande - @Daniel_Andre24
Halvor Egner Granerud - @Hgranerud
Kenneth Gangnes - @kenneth_gangnes
Joakim Aune - @JoakimAune
Joacim Ødegård Bjøreng - @Flyern95
Fredrik Bjerkeengen - @Bjerkizz
Anders Fannemel - @AndersFannemel
Robert Johansson - @RobertHJo
Andreas Stjernen - @Astjernen
Stian Andre Skinnes - @SASkinnes
Bjørn Einar Romøren - @romoeren
Rune Velta - @r_Velta
Anders Jacobsen - @Anders_Jaco
Anders Bardal - @AndersBardal
Johan Remen Evensen - @johanevensen

AUSTRIA:
Daniel Huber - @huber_dani
Manuel Poppinger - @ManuelPoppinger
Janni Reisenauer - @janniReisenauer
Byli skoczkowie:
Thomas Morgenstern - @MorgensternT
Martin Koch - @FredTheBrain

NIEMCY:
Severin Freund - @SeverinFreund
Richard Freitag - @Richard_Freitag
Sven Hannawald - @sven_hannawald

USA:
Will Rhoads - @Will_Rhoads
Casey Larson - @casey16larson
Kevin Bickner - @KevinBickner
Michael Glasder - @Mglasder

KANADA:
Mackenzie Boyd – Clowes - @MackenskiBC
Joshua Maurer - @Maurer_Josh

SZWAJCARIA:
Gabriel Karlen - @GK_arlen
Simon Ammann - @simonammann

SŁOWENIA:
Peter Prevc - @peterprevc
Domen Prevc - @DomenPrevc
Cene Prevc - @Cprevc
Jernej Damjan - @RealJDamjan
Anze Lanisek - @anzelanisek
Jaka Hvala - @HvalaJaka
Nejc Dezman - @DezmanDezo

ROSJA:

Denis Kornilov - @oryskidn
Mikhail Maksimochkin - @Mmaksimochkin

CZECHY:
Vojtech Stursa - @stursa_vojtech
Viktor Polasek - @ViktorPolasek

WŁOCHY:
Federico Cecon - @fede_cek

JAPONIA:
Taku Takeuchi - @Taku_Takeuchi

Źródło: Informacja własna


You May Also Like

0 komentarze