Przedstawienie kadr - Rosja

by - 5:43 PM

 

Sezon zimowy coraz bliżej, dlatego przychodzimy do Was z kolejnym przedstawieniem kadr. Tym razem Rosjanie, których będziemy oglądać w sezonie 2020/2021.



kadra narodowa mężczyzn

Alexandr Bazhenov
data urodzenia: 13.07.1995
klub: ZDUSHOR ZVS CSP

fot.: wikipedia


Vladislav Boyarintsev
data urodzenia: 31.10.1994
klub: Saint-Petersburg KOR1 Dinamo



Ilmir Hazetdinov
data urodzenia: 29.10.1991
klub: SDUSHOR 33 MOSKOVSKAYA OBLAST - RES


Evgeniy Klimov
data urodzenia: 03.02.1994
klub:  GBU TSTOVS Mos obl Start Perm


Denis Kornilov
data urodzenia: 17.08.1986
klub: Sdushor CSP N. Novogorod Dinamo



Mikhail Maksimochkin
data urodzenia: 29.08.1993
klub: Sdushor CSP N. Novogorod



Nikolay Matavin
data urodzenia: 24.01.1997
klub: Moscow region GBU Bashkortostan M



Mikhail Nazarov
data urodzenia: 14.10.1994
klub: Moscow Region TSSP



Alexandr Sardyko
data urodzenia: 8.05.1990
klub: Sdushor Niżny Nowogród

fot.: FIS

Wadim Szyszkin
data urodzenia: 2.11.1995
klub: Niżny Tagił



Roman Trofimov
data urodzenia: 19.11.1989
klub: Sdushor CSP N. Novogorod



Dmitrij Vassiliev
data urodzenia: 26.12.1979
klub: GBU TSOVS Moskovskaya obl MBU SSHOR

fot.: FIS



Kadra młodzieżowa
Maksim Alczikow
Konstantin Izwolski
Maksim Kołobow
Daniił Kraskowski
Ilja Mankow
Artiom Miasnikow
Oleg Pawlenko
Michaił Purtow
Danił Sardiejew
Daniił Szczogolew


Kadra narodowa kobiet:

Irina Andriejewna Awwakumowa
data urodzenia: 14.09.1991
klub: Moscow RGSH Stolitsa Dinamo

fot.: wikipedia


Aleksandra Barancewa
data urodzenia: 22.12.2001


Lidija Jakowlewa
data urodzenia: 14.08.2001
klub: Dinamo Petersburg

fot.: wikipedia


Ksienija Kabłukowa
data urodzenia: 16.06.1998
klub: Sduszor Start

fot.: wikipedia


Kristina Prokopjewa
data urodzenia: 16.06.2000
klub:Sduszor Aist

Anna Szpyniowa
data urodzenia: 3.01.2002

fot.: wikipedia

Sofja Tichonowa
data urodzenia: 16.11.1998
klub: Saint-Petersburg KOR1 Dinamo

fot.: skijumping&hill


Anna Żukowa
data urodzenia: 12.04.1999
klub:OSVSM Magadan


Alina Borodina

Irma Machinia


kadra młodzieżowa kobiet:
Aleksija Charitonowa
Anastasija Iwanienko
Kristina Kruczinina
Lija Machinia
Jelizawieta Mochowa
Ksienija Piskunowa
Anastasija Repina
Anastasija Subotina
Diana Toropczenowa
Diana Wasiljewa


źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze