Podwyżka cen i bilety imienne na PŚ w Zakopanem 2021

by - 2:28 PM

Niespełna sześć tysięcy osób obejrzy przyszłoroczne zmagania Pucharowe na Wielkiej Krokwi! Każdy bilet będzie imienny, a ceny zdecydowanie wzrosły. Początek sprzedaży już niedługo.

W zeszłym sezonie bilety na Puchar Świata w Zakopanem można było kupić już od ceny 90 złotych. W nadchodzącym- musimy się liczyć z wydatkiem rzędu co najmniej 200 zł za jeden bilet. Podniesienie cen to skutek wytycznych dotyczących przygotowania obiektu pod obecność kibiców w trakcie pandemii- dezynfekcja, ograniczenie ilości osób na sektorach itp, co generuje ogromne koszta dla organizatorów. 

Na ten moment na obiekt wejdzie jedynie 25% pojemności trybun, czyli maksymalnie około 6000 osób, zgodnie z aktualnymi obostrzeniami związanymi z trwającą pandemią. Liczby zakażeń przekraczają 5000, powiększa się też liczba zgonów, również w Małopolsce- gdzie leży Zakopane, liczby drastycznie wzrastają.

Sprzedaż biletów imiennych w cenach wymienionych niżej ruszy jeszcze w październiku (druga połowa, według danych podanych przez TZN). Nie ma biletów ulgowych.

Piątek, 15 stycznia- kwalifikacje

100 PLN

Sobota, 16 stycznia- konkurs drużynowy

sektory A i B 250 PLN

sektory C i D 200 PLN

sektor T 400 PLN

sektor P 750 PLN

Niedziela, 17 stycznia- konkurs indywidualny

sektory A i B 250 PLN

sektory C i D 200 PLN

sektor T 400 PLN

sektor P 750 PLN


źródło: shop-tzn.pl, PZN


You May Also Like

0 komentarze