Związki skoczków – Niemcy (AKTUALIZACJA)

by - 9:58 PM
Sezon letni przeszedł obok nas niemalże bez echa, a zima zbliża się wielkimi krokami. To doskonała okazja na aktualizację niektórych z kultowych serii redakcji Skoki Okiem Kobiet! Tym razem skupimy się na związkach skoczków i zobaczymy, co się zmieniło a co pozostało takie samo. Na pierwszy ogień ruszają Niemcy. Sprawdź, kto znalazł sobie drugą połówkę wśród reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów! 

Markus Eisenbichler i jego dziewczyna, Andrea 


Źródło: @markuseisenbichler on Instagram

Związek Markusa Eisenbichlera jest z pewnością najświeższą nowością wśród niemieckich zawodników. Chociaż nie wiemy tak naprawdę, czy jest to coś niedawnego, czy raczej doskonale ukrywana relacja, Andrea dołączyła do grona partnerek skoczków stosunkowo niedawno. Świat dowiedział się o niej dzięki zdjęciu dodanemu przez Markusa na Instagram w trakcie zimy, kiedy to para wybrała się na romantyczną wycieczkę w góry. Teraz dość często można śledzić nowinki z życia skoczka i jego partnerki na oficjalnym profilu zawodnika. 
Stephan Leyhe i jego dziewczyna, Jacqueline


Źródło: @stephan.leyhe on Instagram

Tej pary chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jacqueline zajmuje swoje miejsce wśród wybranek skoczków narciarskich już od dawna i zdaje się, że związek mimo upływu dłuższego czasu nadal świetnie się trzyma. W grudniu zeszłego roku para świętowała swoją piątą rocznicę, a niedawne wakacje spędzili w Dubaju. Jacqueline często można spotkać na zawodach, głównie w Niemczech i Austrii, gdzie żywo kibicuje swojemu chłopakowi. 
Severin Freund i jego żona, Caren 


Źródło: @severinfreund on Instagram

Pierwszy i zarazem jedyny niemiecki skoczek z kadry narodowej, który oficjalnie zmienił swój status i to dość dawno temu. W 2016 roku Severin Freund poślubił Caren, swoją wieloletnią partnerkę. Choć zdjęcie wskazuje na inny stan, para doczekała się już swojego dziecka. Córka Freundów przyszła na świat w grudniu 2018 roku i można co jakiś czas zobaczyć ją na social media reprezentanta Niemiec. 
Karl Geiger i jego dziewczyna, Franzi


Źródło: @karl.geiger on Instagram

Chociaż para jest już ze sobą od dłuższego czasu, trudno znaleźć ich wspólne zdjęcia na social media Karla. Wyznając zasadę, iż publikujemy jedynie zdjęcia dostępne na oficjalnych profilach zawodników, to jedyne zdjęcie pary w miarę aktualne. Franzi można jednak często spotkać pod skocznią, głównie na zawodach w Niemczech i Austrii.
To już koniec naszej aktualizacji najbardziej kluczowych i aktualnych par w reprezentacji Niemiec. Inni zawodnicy albo doskonale ukrywają swoje relacje, albo nadal pozostają w statusie singla. Czy to się wkrótce zmieni? Na pewno się tego dowiecie! 


AKTUALIZACJA Z OSTATNIEJ CHWILI!

Dosłownie kilka minut po opublikowaniu tego posta Constantin Schmid dodał na swoje instastory udostępnioną relację wydaje się, że swojej nowej dziewczyny, Sarah. Udostępniamy ten dowód u nas - więcej informacji, mamy nadzieję, wkrótce! 


Źródło: @constantin_schmid on Instagram


Źródło: informacja własna/Instagram 

You May Also Like

0 komentarze