TOP 10 - Idole hotek

by - 7:55 PM

 

Nowy tydzień rozpoczynamy dość przyjemnie - na pierwszy ogień pójdą dziś idole hotek, do których wzdycha nie jedna fanka skoków narciarskich. 


10. Paweł Wąsek
Bez wątpienia - na naszej liście nie mogło zabraknąć polskiego zawodnika, a nie ukrywajmy, Paweł jest dość popularnym skoczkiem wśród hotek. 


9.  Domen Prevc
Do najmłodszego z braci Prevc wzdychała zapewne nie jedna kibicka. 


(Photo:Wikipedia)
8. Jonathan Learoyd
Fala zainteresowania tym zawodnikiem napłynęła do skocznej rodziny dopiero niedawno, jednak nie ukrywajmy - Francuz cieszy się teraz sporą popularnością. 


7. Peter Prevc
Kto mówił, że żonaci skoczkowie nie mogą się znaleźć na tej liście?! Peter Prevc od lat jest bożyszczem wielu dziewcząt ze skijumpingfamily.


6. Johann Andre Forfang
Jest i pierwszy Norweg na naszej liście - Forfang nie tylko dobrze skacze i radzi sobie z byciem vloggerem - ma także spore zainteresowanie, jeśli chodzi o hotki.


(Photo: Wikipedia)
5. Luca Roth
Co prawda ten młody zawodnik dopiero niedawno zadebiutował w Pucharze Świata, a już o nim głośno! Oczywiście wśród kibicek...


4. Gregor Schlierenzauer
Ten austriacki zawodnik ma na swoim koncie wiele osiągnięć... wliczając w to spore zainteresowanie wśród hotek młodszych i starszych. 


3. Alex Insam
Na jego widok szeroko uśmiecha się nie tylko Przemysław Babiarz - uroda włoskiego skoczka onieśmiela też fanki tego sportu. 


2. Daniel-Andre Tande
Przydługawe blond włosy i laczki - komu w oko nie wpadłby przedstawiciel Skandynawii? Pomimo bycia w związku, Daniel-Andre Tande jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozchwytywanych Norwegów.  


1. Andreas Wellinger
No i oczywiście... na naszej liście nie mogłoby zabraknąć tego niemieckiego zawodnika. Andreas Wellinger jest zdecydowanie zwycięzcą, jeśli chodzi o liczbę fanek!


A według Was, kogo zabrakło na naszej liście? Źródła: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze