Top 10 atrybutów prawdziwego kibica

by - 7:55 PM

 

Skoki narciarskie to niezwykle popularny sport, który śledzi naprawdę wielu kibiców. W dzisiejszej odsłonie naszego cyklu "Top 10" przyjrzymy się atrybutom prawdziwego fana skoków narciarskich. Zapraszamy!

10. Flagi z nazwami miejscowości

fot.: gazetakrakowska.pl

Jedni je uwielbiają, inni nienawidzą. Jedno jest jednak pewne: Biało - Czerwone flagi z wypisanymi na nich nazwami miejscowości można zobaczyć wszędzie, nawet w dalekiej Japonii. 

9. Wuwuzele

fot.: dziennikzachodni.pl

Wuwuzele to atrybut każdego prawdziwego fana skoków narciarskich. Dzięki nim na skoczniach w Polsce zawsze jest głośno, a sami zawodnicy mówią, że atmosfera konkursów w Polsce jest magiczna i wyjątkowa.

8. Flagi na twarzy

fot.: dziennikpolski24.pl

Najczęściej Biało - Czerwone, nierzadko też w innych kolorach. Flagi na twarzy (zarówno te większe jak i mniejsze) symbolizują wsparcie dla naszej ulubionej drużyny. Zawodnicy zawsze się cieszą, kiedy widzą flagę swojego kraju podczas zawodów.

7. Czapki

fot.: ezakopane.pl

Czapka zimą nie tylko uchroni nas przed zmarznięciem, ale pozwoli również dumnie pokazać, jakiej drużynie kibicujemy. Najbardziej popularne są oczywiście te z flagą bądź godłem Polski, jednak coraz częściej możemy zauważyć kibiców w czapkach innych reprezentacji.

6. Szalik

fot.: dziennikzachodni.pl

Szalik to rzecz, bez której nie obejdzie się prawdziwy fan skoków. Zimą nie tylko nas ogrzeje, ale może również zastąpić flagę, jeśli takowej nie posiadamy. A jak świetnie wygląda!

5. Wianek

fot.: dziennikpolski24.pl

Coraz większą popularnością, zwłaszcza u fanek skoków narciarskich, cieszą się również wianki w kolorach flagi ulubionej nacji. Najpopularniejsze są oczywiście Biało - Czerwone.

4.  Marker

fot.: nowosci.com.pl

Dobry marker to podstawa dla każdego kibica skoków narciarskich. W końcu kto nie chciałby dostać autografu od swojego ulubionego zawodnika na jego karcie, w zeszycie bądź na plastronie? Warto zadbać o to, żeby marker był dobrej jakości i był trwały.

3. Małe flagi

fot.: sport.dziennik.pl

Jeśli nie chcemy pisać, z jakiej miejscowości przyjechaliśmy oglądać zawody, to dobrym pomysłem będzie wzięcie małej flagi na patyczku. Nie zajmie dużo miejsca w bagażu a sprawi, że będziemy mogli z dumą wesprzeć naszych ulubionych zawodników.

2. Aparat fotograficzny

fot.: instagram.com

Wybierając się na zawody warto zaopatrzyć się również w dobry aparat fotograficzny. Nie musi oczywiście wyglądać jak ten, który trzyma Andreas Wellinger, ważne, żeby można nim było uchwycić piękne chwile.1. Plastron

fot.: infobeskidy.eu

Na koniec zostało to, na czym wielu kibicom skoków narciarskich bardzo zależy: plastron. Co szczęśliwsi dostają je w prezencie od zawodników, jednak lokalni sprzedawcy wyszli naprzeciw oczekiwaniom fanów i wprowadzili do sprzedaży swoje własne plastrony. Bardzo często w trakcie zawodów można spotkać ludzi ubranych właśnie w numery startowe.

Źródło: informacja własna
You May Also Like

0 komentarze