Dzieci skoczków - Japonia [aktualizacja]

by - 6:56 PM Przyszedł czas na odświeżenie znanej i lubianej na naszej stronie serii "Dzieci skoczków". Dzisiaj przyjrzymy się zawodnikom z dalekiej Japonii oraz ich rodzinom.

Taku Takeuchi i synowie Dan, Toki i Yui

Zawodnik z Nagano nie może narzekać na nudę w swoim domu.  W 2016 roku na świat przyszedł pierwszy z trzech synów, Dan, dwa lata później urodził się Toki, zaś o narodzinach trzeciego z chłopców dowiedzieliśmy się w lipcu tego roku. 

Daiki Ito i jego syn

Japoński zawodnik bardzo uważa na to, co wstawia do sieci i na swoim koncie na instagramie opublikował tylko trzy zdjęcia swojego synka. Niestety, nie znamy na razie jego imienia. 

Noriaki Kasai i córka Rino oraz syn

Najstarszy aktywny skoczek ma powody do radości - w styczniu 2016 roku na świat przyszła córka Rino, zaś w grudniu 2019 roku urodził się syn. Japończycy bardzo cenią sobie prywatność, dlatego nie znamy jeszcze imienia, jakie Noriaki z żoną wybrali dla swojego synka.

fot.: ameblo.jp

fot.: ameblo.jp

Kento Sakuyama i syn Oto

Były skoczek narciarski w styczniu 2019 roku opublikował na instagramie zdjęcie swojego syna. Chłopiec ma na imię Oto.  

Junshiro Kobayashi

Choć najstarszy z braci Kobayashi ojcem został już w lutym, to dopiero w czerwcu mogliśmy zobaczyć  pierwsze zdjęcia pociechy Junshiro. Na razie nie znamy jednak ani płci ani imienia jego dziecka. (Może poznamy w trakcie sezonu).


Źródło: informacja własna, instagram.com 

You May Also Like

0 komentarze