TOP10 Przyjaźni między zawodnikami

by - 9:11 PMPrzed nami kolejna odsłona uwielbianego przez was cyklu, a mianowicie TOP10. Dziś przyjrzymy się przyjaźniom w skokach narciarskich. Zapraszamy!

Miejsce 10.  - Robert Johannson i Sigurd Nymoen Søberg
Norwegowie są raczej oszczędni w, nazwijmy to, "upublicznianiu" swoich relacji, dlatego rzadko możemy zobaczyć zdjęcia dotyczące ich związków czy przyjaźni. Ozywiście nie oznacza to, że są nieprzyjacielscy -  wręcz przeciwnie! Wśród Norwegów zawarło się wiele przyjaźni. Na uwagę zasługuje przyjaźń Roberta Johannsona i Sigurda Søberga.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)

Miejsce 9. - Taku Takeuchi i Noriaki Kasai
Ta dwójka spędziła ze sobą wiele lat w kadrze i przez ten czas nawiązała się między nimi przyjaźń.


Miejsce 8. - Andreas Wellinger i Stephan Leyhe
Choć w niemieckiej kadrze można znaleźć wiele przyjaźni, to chyba ta Stephana Leyhye i Andreasa Wellingera jest tą najbardziej znaną. Panowie wspierają się i często okazują to na swoich mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Miejsce 7. - Tilen Bartol i Anže Semenič
Reprezentacja Słowenii jest generalnie bardzo zgrana i właściwie każdego skoczka można byłoby tutaj umieścić. My postanowiłyśmy umieścić tutaj Anže Semeniča i Tilena Bartola. 
Miejsce 6. - Kamil Stoch i Dawid Kubacki
Kamil Stoch i Dawid Kubacki znają się od lat i od lat trwa ich przyjaźń. Kibice widzą jak bardzo ta dwójka się wspiera i cieszy z sukcesów tego drugiego. Dawid i Kamil tworzą przyjaźń, z której wszyscy powinniśmy brać przykład.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Turniej jest jak obóz survivalowy🤪🤕🤫 Wygrywa komandos, który rozkłada siły na wszystkie zadania i popełnia najmniej błędów. Dawid rozegrał to jak Chuck Norris🎯 Nie zamierzam mu ułatwiać roboty ale cieszę się że sięgnął gwiazd🌟🌟🌟🌟 Ciężko na to pracował, latami! Wierzę że kiedyś wspólnie będziemy oglądać @vierschanzentournee z udziałem z któregoś ze skoczków @evenement_zakopane i wspomnimy nasze zwycięstwa🦅🦅🦅... Wygranie Turnieju jest czymś tak niesamowitym, że najchętniej życzyłbym tego przeżycia każdemu z Was. Mam jednak nadzieję, że dzieląc te emocje z @adammalyszofficial , @dawid.kubacki.official i ze mną udało Wam się doświadczyć radości w czystej postaci. Ciąg dalszy nastąpi...😎 P.S. Gdybym jutro nie wziął udziału w kwali, znaczy że Kubacki zamknął mnie w szatni za to zdjęcie 😄 #ryzykfizyk #4hillstournament #survival #tobecontinued #gopoland #skijumpingfamily
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Miejsce 5. - Jakub Wolny i Maciej Kot
Jakub Wolny i Maciej Kot przyjaźnią się od lat. Jednym z powodów jest na pewno obecność w tej samej kadrze, a co za tym idzie, duża ilość wspólnie spędzanego czasu. Kolejnym powodem mogą być wspólne zainteresowania - obaj panowie interesują się wyścigami samochodowymi. Wspólna pasja łączy ludzi!


Miejsce 4. - Mackenzie Boyd-Clowes i Domen Prevc
Ta dwójka to jeden z najzabawniejszych duetów w świecie skoków narciarskich. Od lat żartują z siebie nawzajem w mediach społecznościowych. Widać, że ich przyjacielska relacja jest silna, skoro mimo czasem dość ciętych żartów, obaj panowie okazują sobie sympatię.
zrzut ekranu z Instagrama Domena Prevca

Miejsce 3. - Selina Freitag i Luisa Görlich
Ten duet niemieckich skoczkiń to jedna z najbardziej uroczych przyjaźni w świecie skoków. Siostra Richarda Freitaga, Selina oraz Luisa Görlich przyjaźnią się od lat i dzięki obecności w reprezentacji spędzają ze sobą dużo czasu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Selina (@freitagselina)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Selina (@freitagselina)

Miejsce 2. - Piotr Żyła i Maciej Kot
Tej dwójki nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Maciej Kot pojawia się tu już po raz drugi, co może wskazywać na to, że jest wyjątkowo przyjaznym człowiekiem. Przyjaźń Maćka z Piotrkiem Żyłą jest jedną z tych, które trwają od lat i niezmiennie sprawiają kibicom radość. Na profilach społecznościowych zarówno Maćka, jak i Piotrka często pojawiają się komentarze tego drugiego. 
Miejsce 1. - Michael Hayboeck i Stefan Kraft
Nie mogło być inaczej - na szczycie naszego zestawienia znaleźli się Stefan Kraft i Michael Hayboeck. Dla fanów skoków narciarskich to wręcz ikoniczny duet i wręcz książkowy przykład przyjaźni. Wspierają się w każdych chwilach, zarówno w tych dobrych, jak i tych gorszych. Kiedy któryś z nich wygrywa, drugi stoi obok z dumą i cieszy się wraz z przyjacielem. Na mediach społecznościowych często dodają wspólne zdjęcia, komentują sobie nawzajem posty.Źródło: youtube.com, instagram.com oraz informacja własna

You May Also Like

0 komentarze