TOP10 pasji

by - 6:52 PM

Dzisiaj w zestawieniu TOP10 przedstawimy wam różne ciekawe pasje, którymi w wolnym czasie zajmują się skoczkowie narciarscy. Zapraszamy!


10. Po zbyt wcześnie zakończonym sezonie zawodnicy wrócili do domów. Jednym ze sposobów na umilenie sobie czasu stało się... Gotowanie! W roli kucharza przez ostatnie tygodnie widywaliśmy między innymi Stefana Krafta, który swoimi daniami chwalił się na social mediach.9. Formuła jeden jest bardzo popularna wśród zawodników. Zawrotna prędkość na torach wyścigowych i niesamowite maszyny dostarczają masę emocji.8. Aktywne spędzanie czasu również jest bardzo lubianą formą odpoczynku. Wielu zawodników w piękną pogodę decyduje się na wyjście w góry, bardzo często również w swoim towarzystwie.
7. Jedną z ciekawszych pasji jest ta, którą podziela były już zawodnik - Adam Małysz. Rajdy nie są tak bardzo popularne jak chociażby F1, jednak dostarczana podczas nich adrenalina przyciąga wielu ludzi.


6. Muzyka potrafi uspokoić i wprowadzić w dobry nastrój. Chyba właśnie dlatego tak wielu skoczków zdecydowało się na naukę gry na wielu różnych instrumentach, wśród których największą popularność zyskała gitara.
5. Lot w powietrzu, ale niekoniecznie na skoczni, bez całego sprzętu? Dlaczego nie! Taką rozrywkę wybiera między innymi polski zawodnik -  Dawid Kubacki.4. Andreas Wellinger oprócz latania na nartach odnalazł się w surfowaniu. Ten niemiecki skoczek chętnie dzielił się z fanami zdjęciami z treningów na wodzie.3. Ziga Jelar także wybrał dla siebie pasję z kategorii muzyki. Nie tylko gra na instrumentach ale również śpiewa, a w tamtym roku wydał swój pierwszy utwór.2. Jedną z pasji, która wzbudza uznanie jest nagrywanie vlogów. Dzięki nim mogą oni lepiej poznać i zrozumieć różne aspekty związane z ich ulubionym sportem. Jednymi z bardziej znanych kanałów na YouTube'ie jest niewątpliwie ten, który prowadzony jest przez Johanna Forfanga.


Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

1. Gregor Schlierenzauer. Tego zawodnika nie trzeba nikomu przedstawiać. Zarówno on, jak i jego pasja do fotografii są bardzo doceniane przez fanów skoków.źródło: informacja własna 

You May Also Like

0 komentarze