Skoczkowie, którzy brali udział w programach telewizyjnych

by - 2:33 PM

Kariera skoczka to nie tylko wyrzeczenia, treningi i konkursy. Oto lista skoczków, których mogliśmy oglądać także w programach rozrywkowych.


Daniel Andre Tande - Vårt Lille Land
W grudniu 2019 roku, norweski skoczek wraz ze swoimi bliskimi wystąpił w programie Vårt Lille Land, gdzie opowiedział historię o śmierci swojego młodszego brata oraz jak to wydarzenie wpłynęło na jego życie.Piotr Żyła - Kuba Wojewódzki
Każdy fan skoków narciarskich zna chyba ten sławny wywiad z Piotrem Żyłą oraz jego historię o skoku po alkoholu. Pełny odcinek możecie zobaczyć TUTAJ.


Jan Ziobro, Maciej Kot, Dawid Kubacki - Kuba Wojewódzki
Nie tylko Piotr Żyła pojawił się u Kuby Wojewódzkiego. Niecały sezon później, prowadzący zaprosił do siebie Janka Ziobro, Maćka Kota oraz Dawida Kubackiego. Cały odcinek możecie obejrzeć TUTAJ.


Norwescy skoczkowie - NRK Sport 
Daniel Tande, Johann Forfang, Robert Johansson oraz Andreas Stjernen, podobnie jak pozostali skoczkowie dość często pojawiają się w norweskiej telewizji. W sezonie 2018/2019 wzięli udział w Hver Gand Vi Hoppes (jest to parodia serii Hver Gand Vi Møtes, gdzie możemy obejrzeć występy na żywo skandynawskich piosenkarzy.)


Thomas Morgenstern & Andreas Goldberger- Taniec z Gwiazdami
W austriackiej edycji programu Taniec z Gwiazdami, wystąpiło kilkunastu sportowców, w tym byli skoczkowie. Andreas pojawił się w drugim sezonie programu, a Thomasa mogliśmy podziwiać w sezonie dziesiątym. Niestety, nie udało nam się znaleźć filmików z udziałem Goldbergera. 


Gregor Schlierenzauer - Willkommen Österreich
Gregor pojawił się w Austriackiej telewizji w 2017 roku, gdzie opowiadał nie tylko o skokach, ale również o maratonie Wings for Life World Run, w którym co roku bierze czynny udział!


Karl Geiger - BR Kabarett & Comedy
W programach rozrywkowych pojawiał się także Karl Geiger, który opowiadał o swojej karierze, o skokach narciarskich i nie tylko. Podczas wywiadu mogliśmy także powspominać dzieciństwo skoczka. 


Roman Koudelka - Leoše Mareše
Czeski skoczek zawitał do programu Leoše Mareše w 2015 roku.


Markus Eisenbichler & Katharina Althaus - Blickpunkt Sport
Swoje wystąpienie w programie rozrywkowym zaliczyli także niemieccy medaliści, tuż po zakończeniu zeszłego sezonu. Podczas programu mogliśmy podziwiać medale zdobyte przez Markusa i Katharine. 

A czy Wy znacie skoczków, którzy brali udział w programach rozrywkowych, a nie zostali wymienieni w naszej liście? Dajcie nam znać w komentarzach! 

Źródło: informacja własna

You May Also Like

1 komentarze

  1. Stefan Kraft i Thomas Morgenstern brali udział w Wir sind Kaiser:)

    OdpowiedzUsuń