Second Minute: LGP Wisła

by - 4:14 PM

Jesteście gotowi na inaugurację Letniej Grand Prix na wiślańskiej Malince? Wielu z Was ma pewnie zaplanowany ten wyjazd od A do Z, jednak my przychodzimy z pomocą dla tych, którzy nadal mają z tym kłopot. 

CO SPAKOWAĆ DO WALIZKI?
To pytanie nachodzi na myśl nie jednemu z nas. Odpowiedź jednak jest dość banalna. Warto zabrać ze sobą zarówno zwiewne, jak i nieco cieplejsze ubrania (zeszłoroczne LGP w Wiśle udowodniło nam, że pogoda potrafi być nieobliczalna). Nie zapomnijcie też o zabraniu płaszczy lub kapok przeciwdeszczowych. Jeśli wybieracie się także na zwiedzanie okolicy, wygodne buty to must have!

A CO Z NOCLEGIEM?
Do wydarzenia zaledwie kilka dni, a Wy nadal nie macie noclegu? Polecamy zajrzeć na strony typu booking.com, może uda Wam się znaleźć ostatnie wolne zakwaterowania! Warto popytać też znajomych, którzy wybierają się do Wisły na skoki, może oni mają wolne miejsca w swoich noclegowniach. 

CO POWINNAM/POWINIENEM ZABRAĆ NA SKOCZNIE?
Przede wszystkim, powinniście pamiętać o najważniejszym: bilety i dokument potwierdzający Waszą tożsamość. Nie zapomnijcie też o okularach przeciwsłonecznych i pelerynie przeciwdeszczowej - nigdy nie wiadomo, jak zaskoczy nas pogoda. Pamiętajcie także o nawodnieniu - na terenie obiektu znajdować się będą stoiska z napojami i jedzeniem, jednak możecie wnieść na skocznie butelki z wodą o pojemności max. 500 ml. Na koniec, biało-czerwone barwy (tj. czapki, szaliki, koszulki, czy flagi). Zajmijcie swoje miejsca na skoczni i dumnie kibicujcie swoim faworytom! 


Źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze