Last minute - LGP

by - 9:44 PM


Odliczacie już dni do Wisły? To dobrze bo zostało ich już tylko 40! Albo i niedobrze... Bo niektórzy z Was pewnie dopiero niedawno się zdecydowali na wyjazd. Ale spokojnie, mamy dla Was malutki poradnik na ostatnią chwilę.

Jak dojechać do Wisły? No cóż, najłatwiej z Krakowa, gdyż kursują stamtąd aż dwa busy, praktycznie co 2-3 godziny. Również z powrotem nie będzie żadnego problemu. Aczkolwiek polecamy zakupić bilety troszeczkę (troszeczkę dużo) wcześniej. Jeśli dojeżdżacie z Warszawy, albo z innych miast Polski przygotujcie się na co najmniej jedną przesiadkę.

Jeśli chodzi o miejsce zakwaterowania... no cóż, musicie się troszkę pośpieszyć, bo kiedy ja rezerwowałam nocleg tuż po zakupie biletów, to już wiele wolnego nie było...ale nie zrażajcie się! W końcu istnieją serwisy jak booking.pl albo tanienocowanie.pl. Na pewno znajdziecie jakąś wolną kwaterę.

Co dalej? Bilety... Śledźcie uważnie wszystkie facebook'owe grupki, twittera, bo kto wie, może w najbliższej przyszłości ktoś odsprzeda bilet. Albo, możecie zakupić je jeszcze albo pod skocznią, albo zarezerwować w sklepiku w centrum Wisły, tak jak było w tamtym roku. No i oczywiście czekać na informację od PZN, który może się zlituje i wypuści dodatkowe bilety.

Źródło: informacja własna/booking.pl

You May Also Like

0 komentarze