Daniel-Andre Tande ponownie na skoczni

by - 6:17 PM

Po ponad czteromiesięcznej przerwie spowodowanej upadkiem w Lahti, podopieczny Alexandra Stöckla powrócił do treningów w stolicy Norwegii. 

Poprzedni sezon był dla Daniela Tande pechowy. Zaczęło się od zespołu Stevensa-Johnsona, który uniemożliwił Norwegowi prawidłowe przygotowanie do sezonu letniego. Na konkursach rangi Pucharu Świata gołym okiem widać było, że młody zawodnik nie jest w pełni sił. Jego sezon zakończył się przedwcześnie przez upadek w Lahti. Uszkodzone kolano uniemożliwiło skoczkowi wzięcie udziału w Mistrzostwach Świata w Seefeld. 

Po pechowym sezonie, Daniel-Andre Tande powrócił do treningów. Wczoraj Tande oddał pierwsze skoki na Midtstubakken w Oslo, jednak przyznał, że skoki te wiązały się z dużą asekuracją. Mimo wszystko, skoczek przyznał, że poczuł się dobrze podczas powrotu na skocznie i że brakuje mu rywalizacji i wygrywania konkursów. 

Miejmy nadzieję, że młody Norweg pokaże swoją siłę i determinację, co przyczyni się do wysokich miejsc w czołówkach podczas Pucharu Świata 2019/2020. Źródło: Hopplandslaget, tv2.no, skijumping.pl 

You May Also Like

0 komentarze