Podsumowanie sezonu numeru 20 KG - Junshiro Kobayashi

by - 2:59 PM

Dzisiaj nadszedł czas, by przedstawić podsumowanie sezonu kolejnego zawodnika. W klasyfikacji generalnej zajął 20. pozycję.

Mowa tutaj o japońskim zawodniku, którym jest Junshiro Kobayashi. W sezonie 2018/2019 uzbierał łącznie 335 punktów oraz wziął udział we wszystkich konkursach. W pierwszej dziesiątce poszczególnych konkursów znalazł się dwukrotnie - 5. miejsce w Ga-Pa, podczas TCS oraz 6. pozycja podczas jednego z konkursów RawAir.

W całym sezonie Junshiro nie zakwalifikował się do konkursów trzykrotnie - podczas zawodów Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, nie przeszedł kwalifikacji do konkursu w Zakopanem oraz nie wystąpił w ostatnim konkursie zawodów RawAir w Vikersund.

Turniej Czterech Skoczni zakończył na 25. miejscu. W całym cyklu RawAir uplasował się na 19. pozycji. Swoje starty w turnieju WillingenFive zakończył na miejscu 19. Natomiast Planica7 ukończył z pozycją nr. 13.

Podczas Pucharu Świata w lotach Junshiro został sklasyfikowany na miejscu 23.

Źródło: informacja własna