Obsługiwane przez usługę Blogger.

Treningi w Planicy wygrane przez Ryoyu i Anze Semenica!

by - 10:48 AMZa nami treningi przed dzisiejszymi kwalifikacjami w Planicy. W pierwszym najlepszy okazał się Ryoyu Kobayashi, natomiast w drugim Anze Semenic.


W pierwszym treningu na drugie miejsce wskoczył Timi Zajc, skacząc 231,5 metra, o pół metra dalej niż Ryoyu. Trzecie miejsce przypadło Żyle. Polak w drugim treningu poradził sobie też dobrze, plasując się na 6 miejscu.


W drugim treningu najlepszym skoczkiem był Anze Semenic, skacząc 233,5 metra. Drugi był Ryoyu Kobayashi- 232m, natomiast trzeci Markus Eisenbichler-228m.

Polacy zaprezentowali się całkiem nieźle. Kamil Stoch zajął piąte i jedenaste miejsce, Dawid Kubacki szóste i dziewiąte, a Jukub Wolny siedemnaste i dziesiąte. Gorzej poszło Maćkowi Kotowi (48 i 39 miejsca) i Stefanowi Huli (50 i 48 miejsca).

Niestety przy pierwszym skoku treningowym upadł Marius Lindvik, przez co został wyniesiony ze skoczni przez opiekę medyczną. W drugim treningu nie skakał.

Najdalej skoczył Simon Ammann- aż 243 metry, niestety nie dał rady ustać, dlatego zajął tym skokiem 11 miejsce. W związku z tym w drugiej serii treningowej przed jego skokiem belka została zmieniona z szóstej na drugą.
W drugim treningu nie skakali również Daiki Ito oraz Philipp Aschenwald.

Kwalifikacje rozpoczną się już o godzinie 11.

Pełne wyniki możecie zobaczyć tutaj.

źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze