Obsługiwane przez usługę Blogger.

Lista startowa mężczyzn na konkurs indywidualny

by - 12:26 AM


Już dzisiaj skoczkowie zmierzą się na skoczni w Seefeld (HS 109). Na 15:30 zaplanowano serię próbną, natomiast godzinę później odbędą się kwalifikacje do piątkowego konkursu. W kwalifikacjach udział weźmie 66 skoczków. 

Lista startowa kwalifikacji:

  1. Sabirzhan Muminov
  2. Maksim Sergeev
  3. Sergey Tkachenko
  4. Kevin Maltsev
  5. Sebastian Colloredo
  6. Florian Molnar
  7. Yevgen Marusyak
  8. Radu Mihai Pacurar
  9. Andrii Vaskul
  10. Guang Yang
  11. Filip Sakala
  12. Chao Li
  13. Nikita Devyatkin
  14. Hunor Farkas
  15. Vitaliy Kalinichenko
  16. Jonathan Learoyd
  17. Patrick Gasienica
  18. Matthew Soukup
  19. Nurshat Tursunzhanov
  20. Casey Larson
  21. Martti Nomme
  22. Luca Egloff
  23. Andrew Urlaub
  24. Andreas Schuler
  25. Jarkko Määttä
  26. Andreas Alamommo
  27. Thomas Aasen Markeng
  28. Eetu Nousiainen
  29. Roman Sergeevich Trofimov
  30. Alex Insam
  31. Cestmir Kozisek
  32. Mackenzie Boyd-Clowes
  33. Artti Aigro
  34. Dimitry Vassiliev
  35. Ziga Jelar
  36. Kevin Bickner
  37. Peter Prevc
  38. Jernej Damjan
  39. Viktor Polasek
  40. Jan Hoerl
  41. Stefan Hula
  42. Daiki Ito Japonia
  43. Vladimir Zografski
  44. Philipp Aschenwald
  45. Simon Ammann
  46. Michael Hayboeck
  47. Junshiro Kobayashi
  48. Yukiya Sato
  49. Antti Aalto
  50. Richard Freitag
  51. Andreas Stjernen
  52. Killian Peier
  53. Daniel Huber
  54. Evgeniy Klimov
  55. Roman Koudelka
  56. Stephan Leyhe
  57. Karl Geiger
  58. Markus Eisenbichler
  59. Timi Zajc
  60. Johann Andre Forfang
  61. Robert Johansson
  62. Dawid Kubacki
  63. Piotr Żyła
  64. Stefan Kraft
  65. Kamil Stoch
  66. Ryoyu Kobayashi
W kwalifikacjach nie wezmą udziału: Andreas Wellinger, Jakub Wolny, Naoki Nakamura, Gleb Safonow, Halvor Egner Granerud, Denis Kornilov, Anze Lanisek, Anze Semenic, Manuel Fettner, Thomas Vancura oraz Lukas Hlava. 



Źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze