Poradnik kibica, czyli co ze sobą zabrać na PŚ w Zakopanem

by - 5:08 PM


Już za kilka dni Puchar Świata ponownie zawita do Polski. Tym razem najlepsi skoczkowie z całego świata będą rywalizować w Zakopanem. Wybieracie się do zimowej stolicy Polski i zastanawiacie się co ze sobą zabrać? Koniecznie zajrzyjcie do naszego małego poradnika!

Oto lista rzeczy, które powinniście ze sobą zabrać na Wielką Krokiew:

1. Bilety oraz dokument potwierdzający tożsamość
Oczywiste, ale warto o tym przypomnieć. Bilet jest niezbędnym elementem, który umożliwi nam udział w imprezie oraz dostanie się na odpowiedni sektor. Ponadto kod kreskowy, który się na nim znajduje musi być w nienaruszonym stanie, w przeciwnym razie może okazać się, że nie zostaniecie wpuszczeni na obiekt. Przypominamy też, iż bilet uprawnia do jednokrotnego wejścia na teren skoczni! 

2. Ciepłe ubranie
Pamiętajcie, że na skoczni spędzicie kilka godzin, a przed tym będziecie jeszcze czekać w kolejce, więc Wasz strój powinien być przede wszystkim ciepły, ale także wygodny. Nie zapomnijcie o czapkach, szalikach i rękawiczkach, a także ciepłych butach. Nie zaszkodzi też zabrać ze sobą ogrzewaczy do rąk.

3. Barwy narodowe
Biało-czerwone czapki, szaliki, flagi, wianki i inne gadżety, bez których trudno wyobrazić sobie kibicowanie na Wielkiej Krokwi.

4. Ciepłe napoje
Czeka Was kilkugodzinne stanie na mrozie, warto więc zaopatrzyć się w termos z gorącą herbatą (zawartość termosu może zostać sprawdzona przy wejściu). W razie czego ciepłe napoje będziecie mogli kupić również na miejscu - w punktach gastronomicznych rozmieszczonych na terenie obiektu.

5. Polska flaga
Pamiętajcie, że na teren skoczni można wnosić tylko flagi z plastikowym uchwytem.


Teraz przypominamy, czego na skocznie wnieść nie można:

1. Materiałów wybuchowych i przedmiotów zagrażających zdrowiu lub życiu
2. Napojów o pojemności powyżej 0,2 l
3. Napojów w puszkach i szklanych butelkach
4. Alkoholu
5. Flag z uchwytem drewnianym/metalowym
6. Aparatów z wymienną optyką


Skoro już wiecie jak spakować się na konkurs, pozostaje mi życzyć przyjemnego kibicowania i niezapomnianych emocji. Do zobaczenia na skoczni!


źródło: informacja własnaYou May Also Like

0 komentarze