Kolejne powroty do PŚ

by - 7:35 PM


Z każdym dniem pojawiają się nowe informacje dotyczące ekip, które zaprezentują się w Predazzo w ten weekend. Oprócz zawodników, których mieliśmy okazję już zobaczyć podczas poprzednich występów, teraz dołączą do nich twarze, których nie oglądaliśmy przez długi czas. 

Do ekipy Słoweńców dołącza Tilen Bartol, nie widziany dosyć długo z powodu kontuzji kolana. Oprócz niego, w dolinie Val di Fiemmie zobaczymy: Anze Laniska, Petera Prevca, Timiego Zajca, Anze Semenica i Jerneja Damjana.

Zmiany objęły też kadrę Norwegii, w której nie dane nam będzie ujrzeć Daniela Andre-Tande. Zamiast niego do Włoch poleci Marius Lindvik, który w tym roku zadebiutował w Pucharze Świata.
Dołączy on do teamu składającego się z Andreasa Stjernena, Johanna Andre Forfanga, Halvora Egnera Graneruda, Roberta Johanssona, Robina Pedersena i Andersa Fannemela.

Włosi u siebie po raz pierwszy zaprezentują się w składzie większym niż Alex Insam. Łukasz Kruczek zdecydował się wystawić Davide i Giovanniego Bresadole, Sebastiana Colloredo i Federico Cecona.

Znamy także skład Finlandii. Kraj ten reprezentować będą Antti Aalto, Andreas Alamommo oraz Eetu Nousiainen.

Również Werner Schuster nie zrobił żadnego przewrotu jeżeli chodzi o reprezentację Niemiec. Kadra obejmuje Markusa Eisenbichlera, Stephana Leyhe, Karla Geigera, Richarda Freitaga, Davida Siegela oraz Andreasa Wellingera.


Źródło: informacja własnaYou May Also Like

0 komentarze