Echa Pucharu Świata w Zakopanem

by - 10:04 PMZa nami weekend Pucharu Świata szczególnie bliski polskim kibicom - konkursy w Zakopanem. Dla których zawodników wizyta w Polsce okazała się udana, a którzy wciąż czują, że nie są w dobrej dyspozycji? Przyjrzyjmy się ich relacjom z Instagrama:

Stefan Kraft

Zwycięzca konkursu indywidualnego cieszy się ze swojego powrotu na szczyt. W swoim krótkim wpisie podziękował również za wsparcie kibicom. 


Reprezentacja Austrii

Podopieczni Andreasa Feldera mają za sobą wyjątkowo udany weekend. Obok zwycięstwa Stefana Krafta w konkursie indywidualnym Austriakom udało się zająć bardzo dobre drugie miejsce w rywalizacji drużyn. O mało co, a dokładniej - o 0,1 pkt, nie zwyciężyli w konkursie. Czy oznacza to, że będą groźni na zbliżających się Mistrzostwach Świata?


Robert Johansson

Pozytywne wspomnienia z tegorocznym konkursem indywidualnym w Zakopanem będzie mieć także "sympatyczny wąsacz z Norwegii". Niestety, rywalizacja drużynowa nie poszła już tak bardzo po myśli norweskiej drużyny.Kamil Stoch

"Wywalczone, wymęczone... ale jest!" - tymi słowami Kamil Stoch skomentował trzecie miejsce na podium konkursu drużynowego zajęte przez reprezentantów Polski. 


Paweł Wąsek

Zawody w Zakopanem przyniosły 19-letniemu polskiemu skoczkowi pierwsze punkty Pucharu Świata. Na łamach swojego Instagrama podziękował kibicom za wsparcie.Markus Eisenbichler

Upadek Davida Siegela, co zrozumiałe, nieco przyćmił radość z wygranej Niemców w konkursie drużynowym. Markus Eisenbichler opublikował zdjęcie z Helmutem Recknagelem, który trzymał narty Siegela.Dawid Kubacki

Za doping kibiców podziękował również 12-ty w konkursie indywidualnym Dawid Kubacki. Choć, jak sam określił, drugi dzień zmagań w Zakopanem nie należał do łatwych dla polskich skoczków. 


Źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze