Obsługiwane przez usługę Blogger.

TOP 10 zdjęć ze Świętym Mikołajem

by - 10:57 AM

Czy byliście w tym roku grzeczni i był u Was święty Mikołaj? Jeśli nie, to pora brać przykład ze skoczków (ale tylko niektórych), gdyż ich przysadzisty pan z białą brodą odwiedził. Część z nich pochwaliła się tymi niezwykłymi spotkaniami na instagramie. Co prawda mi zawsze mówiono, że święty ten pojawia się tylko wtedy, kiedy dzieci smacznie śpią, ale jak widać nie wszystkich to obowiązuje. 

Wśród wielu świątecznych zdjęć dodawanych przez naszych ulubieńców znalazłyśmy te dziesięć idealnych, na których możemy podziwiać nie skoczka, a pana Mikołaja z Laponii. No dobra, skoczka też.

10. Andreas Wellinger


Tym razem najniżej znajdzie się u nas skoczek, który jest ulubieńcem większości fanek w wieku dojrzewania. Zdjęcie co prawda jest urocze, ale ten brak oryginalności.... wiele podobnych zdjęć już było, więc niestety Andi najwyraźniej pozazdrościł kolegom. W przyszłym roku mamy nadzieję na coś bardziej pomysłowego.

9. Stefan Hula


Tutaj co prawda nie ma zdjęcia z Mikołajem, zaś jest sam Mikołaj. A nawet dwa. W końcu dobrze wiemy, że dla dzieci nie ma większej frajdy niż tata jako Mikołaj.

8. Markus Eisenbichler

No cóż, wiemy już przynajmniej od kogo Andreas Wellinger zgapił zdjęcie! Apropos ciekawe czy to bardziej skoczkowie cieszą się na zdjęcie z Mikołajami czy Mikołaje na zdjęcie ze skoczkami.

7. Piotr Żyła


W tym rankingu Piotr Żyła jest niestety poza podium. Ale co tam jeden ranking! Skoczek ten robił sobie zdjęcia z Mikołajami zanim to było modne - teraz to on kreuje trendy!

6. Manuel Fettner 

But first, let's take a selfie - z takiego założenia na pewno wyszedł Manuel Fettner, robiąc sobie fotkę ze świętym Mikołajem. Obaj panowie wyglądają jak po paru drinkach, więc - wtedy nie ma złych pomysłów!

5. Mackenzie Boyd-Clowes

Po co robić sobie zdjęcia z Mikołajem skoro można zrobić zdjęcia Mikołajom z ukrycia? Nie wiem jak pracował wtedy umysł Amerykanina, ale błądził na pewno innymi drogami niż u innych.

4. Clemens Aigner

Clemens natomiast zamieścił zdjęcie nie tylko z Mikołajem ale też z kolegami z drużyny. Cóż za piękny obrazek! Wszyscy cieszą się jak małe duże dzieci.

3. Michael Hayboeck

Ze Świętym Mikołajem to zdjęcie raczej nie jest, ale jaki komu raj.... Każdy ma swojego Mikołaja i może to właśnie w Niższym Tagile podczas rosyjskiej zimy Michael dostał swoje prezenty. Może akurat w tamtym roku był bardzo niegrzeczny.

2. Dawid Kubacki

Drugie miejsce przypadnie zaszczytnie Dawidowi Kubackiemu, który ze spotkania z Mikołajami cieszył się jak dziecko. 

1. Kamil Stoch 

Niech Kamil chociaż raz w tym roku będzie pierwszy! Poza tym prezenty od Mikołaja ( i jego żony) to jakaś odskocznia od wazonów. Ciekawe co wtedy dostał..... Może zestaw filiżanek?

Na koniec specjalny prezent: Thomas Morgenstern w roli Mikołaja. Z tym radosnym, lecz nieco przerażającym uśmiechem może konkurować tylko Grinch (już oczywiście jak był miły). Ewentualnie Domen Prevc.
I tym świątecznym akcentem kończymy nasze podsumowanie!


Źródło: instagram.com
You May Also Like

0 komentarze