Skład Niemców na pierwszą część TCS

by - 12:57 PM
Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na powrót pucharowych zawodów. Już niedługo, bo 29 grudnia rozpoczyna się 67. edycja narciarskiego "szlema", czyli Turnieju Czterech Skoczni. Tradycyjnie już rozpocznie się on dwoma konkursami w Niemczech po czym przeniesie się do Austrii.

Poszczególne kadry systematycznie podają do informacji publicznej skład na pierwszą część zmagań. Wiemy już kto będzie reprezentował Polskę, więc czas na to, by przedstawić skład naszych zachodnich sąsiadów. W kadrze Niemiec nie mogło oczywiście zabraknąć czołowych skoczków takich jak: Richard Freitag, Andreas Wellinger, Karl Geiger, Stephan Leyhe, Severin Freund, Markus Eisenbichler oraz David Siegel. Z racji  tego, że zawody odbywają się na terenie Niemiec, trenerzy mogą wystawić tzw. "grupę narodową", w której znaleźli się: Mortiz Baer, Martin Hamann, Felix Hoffmann, Justin Lisso, Pius Paschke i Constantin Schmid.

Zawody zapowiadają się niezwykle emocjonująco, na liście startowej znajduje się wiele nowych nazwisk. Czy namieszają one w stawce dobrze znanych nam już zawodników ?

źródło: skispringen.com 

You May Also Like

0 komentarze