Echa skoków - PŚ w Engelbergu

by - 2:08 PM

Za nami już kolejny weekend Pucharu Świata. Jak skoczkowie wspominać będą zawody w szwajcarskim Engelbergu? Tego dowiemy się dzięki Instagramowi. 

Ryoyu Kobayashi

Dominator konkursu w Szwajcarii. Po zdjęciu widać, że bardzo się cieszy z wygranej. I do tego jeszcze trochę za wcześnie dostał prezent świąteczny! 


Stefan Kraft
Austriackiemu skoczkowi nie dane było wygrać kwalifikacji do niedzielnego konkursu, ale za to Stefan może pochwalić się swoimi wiernymi fanami. 


Karl Geiger
W Engelbergu, niemiecki zawodnik odniósł swoje pierwsze w karierze zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. Na zdjęciach dobrze widać, jak bardzo się z tego cieszy. 


Piotr Żyła
To co zrobił Piotrek w miniony weekend jest nie do opisania. Dwa konkursy, dwa razy drugie miejsce i nie zapominajmy, że Polak jest również wiceliderem klasyfikacji generalnej PŚ. Oby tak dalej!Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Dawid Kubacki

A temu znowu w głowie boksowanie.  Ale kroczek, po kroczku... 

Halvor Egner Granerud

Mina Norwega na zdjęciu, nie jest zbyt tęga. Cóż możemy powiedzieć... Strzelanie selfie wychodzi mu, jak na razie lepiej niż skakanie. To tylko niektóre ze zdjęć skoczków, ciężko było je wybrać, ale gdybyśmy musiały wstawić wszystkie, to prawdopodobnie brakło by nam na to miejsca. 


Źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze