Obsługiwane przez usługę Blogger.

Val di Fiemme gotowe na Puchar Świata

by - 5:05 PM

 (narty-wlochy.pl)

Wszyscy żyją już inauguracją Pucharu Świata w Wiśle, a tymczasem przychodzimy do was z informacjami dotyczącymi PŚ w Val di Fiemme. Zawody najwyżej rangi powracają do północnych Włoch po długiej przerwie.

W zeszłym tygodniu w Predazzo miała miejsce inspekcja FIS. We Włoszech spotkali się Walter Hofer, Bruno Felicetti (przewodniczący Fiemme Ski World Cup) i Cristina Bellante (sekretarz generalny). Na spotkaniu omawiane były kwestie techniczne i sprawy transmisji telewizyjnej. Najważniejszą jednak rzeczą było oglądnięcie obiektów sportowych.

Walter Hofer powiedział, że w ciągu dziesięciu następnych lat Predazzo może stać się centrum wszystkich najbardziej prestiżowych wydarzeń, w tym olimpiady. Według Cristiny Bellante powrót do Pucharu Świata jest wyzwaniem, jak i wielką dumą. Informuje ona także, że zawody najwyższej rangi w skokach narciarskich przyniosą również korzyści w turystyce Włoch. Przewodniczący Fiemme Ski World Cup oznajmia, że wszystkie szczegóły organizacji Pucharu Świata zostały sprawdzone. Nie ukrywa on także szczęścia z powodu ponownego przybycia skoczków narciarskich z całego świata do Włoch. Zapewnia także, że zostaną przygotowane zniżki oraz promocje dla mieszkańców i gości.

Przypomnijmy, że zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme odbędą się w dniach 11-13 stycznia.


źródło: fondoitalia.it

You May Also Like

0 komentarze