Obsługiwane przez usługę Blogger.

Konkurs

by - 5:39 PM04.01.2019 miną już dwa lata od założenia Skoki Okiem Kobiet. Coś, co początkowo wiązało się jedynie z hobby i ze zwykłą miłością do nadużywania ironii czy sarkazmu, obecnie jest dla nas ważnym elementem naszego życia. Wraz z dniem 31.10.2018 osiągnęłyśmy magiczne PÓŁ MILIONA wyświetleń! Liczymy jednak, że drugie tyle przybędzie nam w trochę szybszym czasie niż dwa lata ;)

Organizujemy z powodu tych wydarzeń konkurs! Jeszcze nie jesteśmy pewne nagród, ale dwie główne będą związane spersonalizowane i związane z ulubionymi skoczkami! Dodatkowo jak zwykle otrzymacie podpisane karty z autografami zawodników.


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
0(opcjonalnie). Zaobserwować blog
1. Udostępnić post konkursowy* >>KLIK<<
2. Polubić stronę na Facebooku
3. Skomentować pod tym postem gotowe (Prosimy w komentarzu o podanie maila. Niepełne zgłoszenia będą usuwane.)
4(opcjonalnie). Napisać dlaczego lubicie danego skoczka!

Czas trwania konkursu - 00:01 01.11.2018 - 23:59 01.01.2019
Ogłoszenie wyników nastąpi 04.01.2019 o godzinie 20:00POWODZENIA!*pamiętajcie, aby ustawienia były PUBLICZNE

You May Also Like

11 komentarze

 1. Gotowe!
  lola.lolita2@o2.pl
  Markus Eisenbichler �� dlaczego? Bo ma piękny uśmiech i jest takim smieszkiem �� wszyscy się z niego śmieją (w szczególności z jego min) a ja go lubię. Bo jest taki specyficzny i nie da się go nie lubić. Jego mimika poprawia mi humor i sprawia że się uśmiechem nawet jak jestem smutna. No co? Lubię go po prostu!
  Ola (A.R.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gotowe!
  MeeZi134@gmail.com

  A.Wellinger

  Dlaczego go lubię? Głównie przez jego charakter.. Nie jestem typem hotki, nie lubię go przez wygląd, tylko przez to co ma w środku. Na konkursach obchodzi się miło z fanami, zresztą tak samo jak poza skocznią. Lubię go za to, że jest taki, jaki jest, i nikogo nie udaje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gotowe! Moim ulubionym skoczkiem jest Taku Takeuchi. Jak tylko dowiedziałam się o jego chorobie bardzo się tym przejęłam i postanowiłam go wspierać i dodawać mu w różny sposób otuchy. Sama również jestem chora, więc jego postawa dodaje mi mnóstwo motywacji i odwagi. Taku jest również mega zabawnym skoczkiem, który zawsze potrafi mnie rozweselić. (wiraszkaj@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gotowe!
  aga4848@onet.pl

  Kamil jako człowiek jest dla mnie wielkim autorytetem,podziwiam to jakim jest wspaniałym facetem. Uwielbiam słuchać wywiadów z Nim,czuje wtedy ogromna pozytywną energię jaka od Niego bije to coś wspaniałego! Jego skromność to coś co mnie najbardziej urzeka. To jak bardzo angażuje się w pomoc innym oraz stara się o to aby miał następców żeby polskie skoki dalej miały tak wielkie zainteresowanie i tak wielkich mistrzów!
  Kamil jako skoczek można tu wymienić Jego wielkie osiągnięcia to co pokazał w tym sezonie jest niewyobrażalne,muszę przyznać że wiele razy doprowadził mnie do płaczu ze szczęścia! Jego sylwetka w locie nie wiem czy można się w jakiś sposób do niej przyczepić leci jak posąg nawet nie drgnie! Jest jak urodzony zwycięzca o dużym już doświadczeniu!
  Podsumujac wszystko cenię Kamila za to jak wielki wpływ miał na moje życie! Dzięki niemu wiele rzeczy się u mnie zmieniło na lepsze,dał mi motywację do tego aby nigdy się nie poddawać żeby trzymać się swoich celów i dążyć do nich! Pokazał mi,że nie warto przejmować się opiniami innych i nie wstydzić się wiary w Boga,który daje Nam siłę! Kamil to niesamowity człowiek myślę,że idol wielu nastolatków oraz skoczków! Wspaniała osobowość,poczucie humoru i świetny charakter oraz wiele innych zalet,które posiada nasz Mistrz! On nikogo nie udaje po prostu jest sobą i to jest najważniejsze dla mnie zawsze był,jest i BĘDZIE NAJLEPSZY.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gotowe!

  bartekzawadzki190@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gotowe!
  ameliajangas41@gmail.com
  Moim ulubionym skoczkiem, jednym z wiekszych idoli i ogromnym autorytetem jest Karl Geiger. Skoczek o wielkim talencie i pasji, z wielkim potencjałem. Kiedy słucham z nim wywiadu, czytam, jak sie wypowiada, oglądam jego instagrama czy instastory, to serduszko mi sie raduje. Jest on po prostu bardzo pozytywna osoba w całej swojej skromności i to właśnie to, o czym wspomniałam, tak bardzo mnie do niego przyciągnelo, trzyma przy nim i nie ma zamiaru puszczać. Zdecydowanie moge go nazwać moim faworytem w kadrze niemieckiej jak i w całym Pucharze Świata, ale jest też osobą ważną dla mnie jako osoby, a spotkanie go było jednym z wiekszych marzeń, które udało mi sie spełnić juz 1,5 roku temu! Moim zdaniem Karla nie da sie nie lubić, jest raczej takim skoczkiem, który jest wiekszości albo obojetny, albo dość lubiany. Mam wielka nadzieje, ze w nadchodzacym sezonie stanie wielokrotnie na pierwszym stopniu podium, zarowno w konkursach druzynowych, jak i indywidualnych. Za Karla trzymam kciuki, a za Was i co raz wieksza liczbe wyświetleń jeszcze bardziej! Miłego dzionka dla Was wszystkich, dziewczynki <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Gotowe. Nie mam jednego ulubionego skoczka. edyta92adamska@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Gotowe!
  angelikaangelika905@gmail.com
  Moim ulubionym Skoczkiem jest Andreas Wellinger, od momentu gdy wygrał medal na IO zaczęłam bardziej śledzić jego karierę , jest to człowiek , który nigdy się nie poddaje , dąży skrupulatnie do celu , i co najważniejsze nie ważne czy wygra czy przegra zawsze jest uśmiechnięty , a to chyba jest najważniejsze aby nie tylko sukcesy , bo nie zawsze one są , ale i porażki znosić z uśmiechem , nie przejmować się tym i iść dalej robić to co się kocha i sprawia radość jak najlepiej , Tak jak właśnie robi to Andreas . Zadziwia mnie też jego podejście do fanów , z każdym zrobi sobie zdjęcie , jeżeli ma tylko czas , nie przejdzie obojętnie , da autograf . Zawsze jest miły . I przede wszystkim nie da się go nie lubić , gdyż jest bardzo pozytywną osobą i ta pozytywna energia aż bije od niego. To że jest z innej narodowości i można było by powiedzieć że jest ''wrogiem'' innych zawodników nie przeszkadza mu to by się przyjaźnić ze skoczkami innych narodowości , i to też jest dużym plusem , nie patrzenie na rywali jako wrogów , tylko przyjaciół , z którymi można porywalizować w wspólnej dyscyplinie i sprawdiść swoją dyspozycje, kto jest lepszy , a w przypadku wygranej przeciwnika , z uśmiechem mu pogratulować , a nie podchodzić to tego ze złością, że odebrał nam możliwość do wygranej itp. Taki właśnie jest Andreas Wellinger , za to go podziwiam , lubię i jest moim autorytetem .

  OdpowiedzUsuń
 9. Gotowe �� bischinowa98@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. gotowe!
  wera.brodowska@gmail.com

  tak naprawdę jest wielu skoczków, których lubię, bądź, którym kibicuję, jednak ostatnio myślałam bardzo dużo o Kennecie Gangnesie i o jego kontuzjach. Na jego miejscu pewnie dawno dałabym sobie już spokój, nie walczyłabym o powrót do elity skoków a jednak on cały czas walczy i bardzo się stara. Bardzo go za to podziwiam i chyba własnie dlatego jest jednym z moich ulubionych zawodników, właśnie dlatego, że się nie poddaje i cały czas walczy o powrót do czegoś co kocha.

  OdpowiedzUsuń