Obsługiwane przez usługę Blogger.

Echa PŚ Wisły

by - 8:33 AM


Chwilo trwaj! Chyba każdy z nas nie chce, aby czas i wydarzenie, które sprawiają nam najwięcej radości przeminęły. Ale no cóż, tak to już bywa. Na całe szczęście wspomnienia pozostały. I to nie tylko w naszej pamięci, ale i w social mediach.

Clemens Aigner zaprezentował nam już zdjęcia z Malinki, zanim jeszcze się tam pojawił. Po jego uśmiechu można poznać, iż czekał na to z niecierpliwością!
Kamil Stoch natomiast nie próżnował tuż przed rozpoczęciem treningu i kwalifikacji. Już od piątkowego poranka pozował na tle skoczni.Maciej Kot niestety nie zakwalifikował się do konkursu drużynowego, jednak nie stracił pogody ducha publikując posty na ig:Po zdjęciach niemieckiego Adama Małysza, czyli Richarda Freitaga można za to wywnioskować, że świetnie się bawił

Pomimo zimna Dawid Kubacki znalazł czas, aby spotkać się z fanami:Eetu Nousiainen za to postanowił pokazać wszystkim jak intensywnie ćwiczy nawet w dniu zawodówAnze Lanisek z kolei zdecydował się na dosyć tradycyjny post podsumowujący zmagania - siebie w locie.
Jak widać u Jerneja Damjana, słoweńcom dopisywał doskonały humor.

Również Michael Hayboeck cieszył się z 11. miejsca w sobotnim konkursie.Stephan Leyhe zaś publikował zdjęcia z drużyną.Tak samo radośnie skoczkowie pozowali na zdjęciu Markusa Eisenbichlera z soboty:
A Junshiro Kobayashi cieszył się z repliki swojego pucharu, który ucierpiał podczas trzęsienia ziemi w jego rodzinnej Japonii.Podczas gdy koledzy z drużyny skakali w sobotę, Manuel Fettner zawarł nowe znajomości.Daniel Huber postawił za to na klasyczne zdjęcie w klasycznej dla skoczka pozie.Niemal takie samo zdjęcie dodał Timi Zajc.

Jakub Wolny natomiast świętował swoje pierwsze podium drużynowe:

Post udostępniony przez Jakub Wolny 😈 (@szyybki)

A tak Andreas Wellinger cieszył się z drugiego miejsca swojego przyjaciela.
My już nie możemy doczekać się następnego weekendu i kolejnych skoków! A Wy?

Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze