Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dodatkowe bilety na PŚ Zakopane

by - 6:00 PM


Wiadomość ta na pewno ucieszy wielu kibiców. Jest możliwość zakupienia dodatkowych biletów na PŚ w Zakopanem. Minusem jest fakt, iż liczba biletów nie jest określona, dlatego trzeba liczyć przede wszystkim na szczęście.

Ostatnie zamieszanie związane z biletami na Puchar Świata w Zakopanem odbiło się szerokim echem nie tylko w sportowym świecie. Zamiast trzech tur sprzedaży odbyły się tylko dwie, z czego jedna rozpoczęła się o godzinie czwartej na ranem. Przed godziną szóstą nie było już żadnego biletu na oficjalnej stronie PZN. Kibice sądzą, iż niemożliwe jest wyprzedanie tysięcy miejscówek w tak krótkim czasie, zwłaszcza, iż sprzedaż nie odbyła się we wcześniej obiecanym terminie. Sprawa trafiła ponoć do prokuratury, jednak niesmak pozostał.

PZN dał więc kibicom dodatkowe możliwości zakupu biletów. Jedną z nich jest kupno na portalu alebilet.pl. Na razie jednak są tam dostępne tylko bilety na PŚ w Wiśle. Bilety do Zakopanego pojawią się zapewne bliżej zawodów.

Następną możliwością jest zakup biletów w cenie normalnej u jednego z partnerów PZN. Rezerwacji można dokonać na stronie Tour&Travel Poland, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Nie wiadomo do kiedy można kupować bilety i ile sztuk jest w sprzedaży. Na stronie alebilet.pl informacje będą pojawiać się na bieżąco, zaś jeśli chodzi o Tour&Travel Poland informacje udzielane są jedynie telefonicznie.


Źródło: skoki2018.eu/informacja własna

You May Also Like

0 komentarze