Obsługiwane przez usługę Blogger.

TOP 10 dyskwalifikacji

by - 9:55 AM

Sezon letni został już oficjalnie zakończony. Z racji tego, iż do sezonu zimowego zostało nam nieco ponad miesiąc, wzięło nas na wspominki. W końcu jesień skłania do refleksji oraz idealnie nadaje się na odświeżanie wspomnień i towarzyszących nam emocji. Co nam zapadło najbardziej w pamięć? Zdecydowanie wyjątkowa liczba dyskwalifikacji, którą uraczyli nas sędziowie. Dlatego właśnie przygotowałyśmy dla Was TOP10 dyskwalifikacji sezonu letniego! 

 10. Antti Aalto

Fiński skoczek niestety podpadł nieco sędziom podczas jednego z ostatnich konkursów z powodu nieregulaminowego kombinezonu. 

9. Tomasz Pilch
Foto: youtube.com

Wierni widzowie skoków na pewno nie byli zdziwieni dyskwalifikacją "18-latka z Wisły, siostrzeńca Adama Małysza". Pilch znany jest z tego, iż wyjątkowo trzymają się go dyskwalifikacje (zresztą reszta kadry B depcze mu po piętach pod tym względem). Kto wie, może to sędziowie obawiają się iż stanie się niczym swój wuj?

8. Viktor Polasek 

Dla Czecha ostatni (nie wnikając w szczegóły) sezon nie był udany. Jeśli w ogóle dopuszczono go konkursu to niestety nie zagrzał on miejsca blisko podium. 

7. Junshiro Kobayashi  

Japończycy rzadko kiedy zostają zdyskwalifikowani, więc Junshiro na pewno spotkała niemiła niespodzianka. Szczęście w nieszczęściu, jedna dsq nie wyrządziła reprezentantowi kraju kwitnącej wiśni żadnej krzywdy, gdyż zarówno Japonia, jak i sam Junshiro stają coraz groźniejszymi rywalami. 

6. Andreas Wank 

Dla Niemca ostanie zawody też nie były udane. Miejmy nadzieję, że jeszcze sobie poskacze i coś wyskacze. 
 
5. Stephan Leyhe 

I kolejny Niemiec niedopuszczony do konkursu z powodu kombinezonu! Stephan jednak nie przejął się wyraźnie tą okolicznością (zresztą jego skoki z konkursu na konkurs stają się coraz lepsze). I dobrze, bo jeszcze pokaże nam na co go stać.

4. Robert Johansson

Złośliwi mówią, iż pod koniec sezonu letniego Norwegowie odebrali część zaległych dyskwalifikacji. Z pewnością dsq Roberta była zaskakująca zarówno dla widzów jak i samego zawodnika. W końcu taka wpadka...

3. Anze Lanisek 
Foto: commons.wikimedia.org
Czy wcześniej  wspominałam coś o pechu? Jeśli tak, co cofam wszystko. Prawdziwym pechowcem jest Anze zjaraniszek Lanisek, który został zdyskwalifikowany DWA RAZY POD RZĄD. Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Nasz biedny Anze nie wystąpił ani w konkursie indywidualnym ani drużynowym. Równie dobrze mógł odpocząć w domu.....

 2. Domen Prevc 

Brak szczęścia jest nieodłącznym towarzyszem Domena w tym sezonie. Oprócz dosyć marnych skoków jeszcze ta dyskwalifikacja.... Swoją frustrację Domen wylał w sieci, publikując zdjęcie, na którym prosi o pomoc braci Norwegów. Nie żebyśmy coś podejrzewali od dawna. 

1. Daniel Andre Tande

Zdecydowanym numerem 1 jest Daniel, który zastał zdyskwalifikowany już na swoim pierwszym konkursie po chorobie i powrocie do treningów. Cóż, takiego powrotu Daniel na pewno nie chciał, ważne jednak, iż jest już w pełni sił, oraz gotowy do dalszych zmagań. W końcu to nie koniec, a dopiero początek prawdziwej rywalizacji! 

Zgadzacie się z powyższym rankingiem? A może ułożylibyście tę listę inaczej? Jeśli Waszym zdaniem kogoś brakuje piszcie śmiało w komentarzach! 


Źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze