Obsługiwane przez usługę Blogger.

Skład Rosjan na inaugurację PŚ

by - 2:59 PM


Za niecały miesiąc na wiślańskich skoczniach zaprezentują się przedstawiciele różnych nacji. Trener reprezentacji Rosji, Jewgienij Plechow ogłosił skład czterech skoczków, którzy powalczą o najwyższe trofeum. 

W kadrze Sbornej wystąpią: zwycięzca tegorocznego LGP Jewgienij Klimov, Dmitrij Wasiljew, Denis Korniłow oraz Michaił Nazarow. Rosjanie w tym sezonie są bardziej pewni swoich szans, co jest dużą zasługą nowego trenera. Klimov przyznaje, iż sam nie osiągnąłby tak dobrych rezultatów.

Cały sztab szkoleniowy odegrał ogromną rolę w sezonie letnim. Kadra Rosji wykonała ogromny krok w przód, jeśli chodzi o powrót na arenę międzynarodową. Sam Jewgienij Klimov stał się groźnym rywalem dla reszty skoczków.

Dodatkowo pojawił się skład, który wystąpi na Pucharze Kontynentalnym 2018/2019. Tutaj reprezentować Rosję będą: Ilmir Hazetdinow, Michaił Maksimoczkin, Aleksandr Bażenow oraz Roman Siergiejewicz Trofimow.

Skoczkowie już intensywnie przygotowują się do sezonu zimowego. Pierwsze zgrupowanie przed inauguracją PŚ odbędzie się w Oberstdorfie.


Źródło: skijumpingrus.ru

You May Also Like

0 komentarze