Obsługiwane przez usługę Blogger.

Nowość od firmy Petera Riedela

by - 7:19 PM(fot: peter-riedel.info)

Firma Petera Riedela zajmuje się produkcją oraz montażem torów najazdowych. Tym razem Austriak przygotował coś specjalnego.

Tą specjalnością mają być mobilne LED-owe tory. Zainteresowanie wśród obiektów Pucharu Świata jest coraz większe. Sam król wiatru Walter Hofer stwierdził, iż jest to wielka innowacja w świecie skoków narciarskich. Być może światła będą służyć również do organizacji popularnych afterów, tylko tym razem nie w klubie, a na skoczni.

Zostały one zaprezentowane podczas ostatniego kongresu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Ich rolą ma być uatrakcyjnienie konkursów skoków narciarskich. Pamiętajcie! Im więcej kolorów tym lepszy konkurs.

– Dla mnie ważne jest, żeby grą światła ukazać architekturę skoczni na nowo i zaproponować kibicom coś wyjątkowego – poinformował pomysłodawca.

Wszystkim dobrze znana jest skocznia w pięknym szwajcarskim Engelbergu prawda? To zapewne pamiętacie z ostatniego Pucharu Świata dynamiczne światło, które podążało za skoczkiem na torach. 

Światło jakie ma zostać zastosowane to światło typu ,,flash'' oraz podświetlenie całego rozbiegu.. Wszystko będzie zależało od efektu jaki będą chcieli uzyskać organizatorzy. 

System ten może dotyczyć najazdu firmy Riedela, jak i innego. Może byc elementem stałym, albo czasowym. 

Jak już wiadomo do instalacji takiego systemu została zgłoszona skocznia w Bischofshofen. Myślicie, że LED-owe tory w Bischofshofen zapewnią więcej emocji niż konkurs bez oświetlenia w Innsbrucku?


źródło: peter-riedel.info

You May Also Like

0 komentarze