Obsługiwane przez usługę Blogger.

Fluorescencyjny Morgenstern

by - 9:08 PM

www.redbull.com


Wszyscy zapewne pamiętają tego utytułowanego austriackiego skoczka narciarskiego. Thomas Morgenstern zapisał się nie tylko w historii swojego kraju ale i poniekąd w naszej polskiej historii. Dzięki niemu na Mistrzostwach Świata w Val di Fiemme w 2013 roku Polacy zajęli ostatecznie 3. miejsce.

26.09.2014 - data, która zapisała się w pamięci wszystkich kibiców skoków. W tym dniu "Morgi" zakończył swoją karierę sportową. Wielu z nas płakało z tego powodu (w tym ja, bo to właśnie ten zawodnik był i dalej pozostaje moim największym idolem), natomiast inni przeżyli to w sposób jak  najbardziej normalny. 

Dziś ten były już skoczek obchodzi swoje 32 urodziny. Dlatego chciałam Wam pokazać ciekawy filmik, który pojawił się na YouTubie. Na nim widzimy jak Thomas miesza jakieś chemiczne składniki, kombinuje coś z kombinezonem i w końcu skacze w fluorescencyjnym już stroju. Wszystko ma miejsce na obiekcie w Ramsau am Dachstein, gdzie zwycięzca 59. TCS oddaje swój skok na skoczni bez żadnego oświetlenia. Filmik jest dość aktualny, bo pochodzi z marca bieżącego roku. Austriak mimo przybrania na wadze i nie trenowania od 4 lat, może pochwalić się naprawdę dobrym skokiem. 

Miejmy nadzieję, że Thomas coś jeszcze wykombinuje i zaskoczy nas fanów skoków narciarskich. Tymczasem życzymy mu wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i sukcesów w zawodach śmigłowców. 

Filmik możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=5KBnHLdK-QA


źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze