Obsługiwane przez usługę Blogger.

Felder zadowolony z drużyny

by - 2:33 PM

(fot: GEPA Trend)

Andreas Felder, trener reprezentacji Austrii w skokach narciarskich, po zakończonym sezonie letnim nie kryje zadowolenia ze startów swoich podopiecznych. 

- Jestem bardzo zadowlony z pracy zespołu do tej pory. W trakcie zawodów widzieliśmy, że jesteśmy coraz silniejsi oraz lepsi i doganiamy lepsze nacje. Nie ukrywam też, że na dużej skoczni mamy jeszcze sporo do poprawy, ale będziemy nad tym intensywnie pracować. - powiedział Felder

Trener chwali również Daniela Hubera, który był najlepszym austriackim zawodnikiem tego lata.  Huber trzykrotnie stawał na podium Letniego Grand Prix, a w Hinzenbach zajął pierwsze miejsce.  

Andreas Felder poinformował również, że po Mistrzostwach Austrii, które odbędą się w tym tygodniu, poda skład na inauguracyjne zawody Pucharu Świata w Wiśle. Po Mistrzostwach Austriacy rozpoczną finałowy etap przygotowań do sezonu zimowego.

W kadrze austriackiej wciąż formy szuka jeden zawodnik. Jest nim Manuel Fettner, który nie odnalazł się jeszcze w nowościach jakie wprowadził Felder na nowy sezon. 

- Nie każdy skoczek radzi sobie równie dobrze ze zmianami i innowacjami. Musimy rozstać się z rzeczami, które dobrze się sprawdzały 5 lat temu - oznajmił trener

Felder planuje również pierwsze treningi na śnegu, które mają odbyć się w Falun na początku listopada.

źródło: oesv.at/tt.com
You May Also Like

0 komentarze