Obsługiwane przez usługę Blogger.

Echa LGP w Hinzenbach i Klingenthal

by - 7:51 PM


Letnie Grand Prix 2018 przeszło już do historii, a wraz z nim sezon letni. Coraz mniej czasu pozostało do inauguracji sezonu zimowego 2018/2019, jednak nie możemy zacząć odliczać do konkursu w Wiśle dopóki nie podsumujemy tego, co wydarzyło się podczas ostatnich dwóch konkursów (a raczej jednego i kwalifikacji do drugiego) LGP 2018. Czas na Echa skoków z Hinzenbach oraz z Klingenthal. 

Kamil Stoch
Polski "Król Hashtagów" choć nie znalazł się na podium konkursu w Hinzenbach, ani w klasyfikacji generalnej LGP, jak zwykle nie zawiódł swoich kibiców publikując na bieżąco zdjęcia.
Dawid Kubacki
W tym roku znalazł się na podium LGP tylko jeden raz, co nie jest dla niego wspaniałym wynikiem, ale pełen optymizmu patrzy w przyszłość.

Maciej Kot
Maciej rozpieścił fanów krajobrazami Hinzenbach, skocznią w Klingenthal oraz zdjęciem z kolegami z kadry (które notabene jest przeurocze).

Jakub Wolny
Najmłodszy w kadrze trenera Horngachera Jakub Wolny jest bardzo aktywny na swoim instagramie więc i tym razem mam kilka Jego postów.
Daniel Huber
Starszy z braci Huber, który wystrzelił z formą w tej edycji Letniego Grand Prix także pozostaje aktywny na swoim "insta".
Karl Geiger
Najlepszy z Niemców w tej edycji Letniego Grand Prix regularnie umieszcza posty na swoim instagramie.
Richard Freitag
Jak zawsze uśmiechnięty Richard Freitag, który swoim pogodnym usposobieniem potrafi rozweselić najsmutniejszego człowieka na świecie i tym razem dostarczył fanom radości w postaci swojego uśmiechu.
Stephan Leyhe
Zwycięzca kwalifikacji w Klingenthal także dodawał zdjęcia w ostatnich dniach LGP.
Gregor Schlierenzauer
I teraz On, Gregor Schlierenzauer, który w ostatnim czasie "podskoczył" z formą. Mamy nadzieję, że zimą przypomni o sobie i włączy się do walki o najwyższe cele.
Killian Peier
Świetnie spisujący się tego lata Szwajcar również pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.


Wiatr zepsuł konkurs w Klingenthal, który miał być zwieńczeniem tegorocznego sezonu letniego. Wydaje mi się, że gdyby się odbył, to zapewne na instagramach skoczków pojawiłoby się znacznie więcej postów. Nie ma jednak na co narzekać, ponieważ niektórzy skoczkowie jak zwykle nie zawiedli. Pozostaje nam teraz odliczać do rozpoczęcia sezonu zimowego, a wtedy, możemy być pewni, że będzie pojawiało się mnóstwo zdjęć i filmików na instagramach skoczków.


Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze