Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dodatkowe pociągi na PŚ w Zakopanem

by - 9:01 PMKoleje Małopolskie, w porozumieniu z Polskim Związkiem Narciarskim, zaoferują kibicom specjalną ofertę. Do Zakopanego będą mogli dojechać dodatkowymi liniami pociągów.

Bilety na PŚ w Zakopanem zostały wyprzedane już dawno, a to oznacza, że na skoczni nie będzie wolnych miejsc. Tak duże zainteresowanie konkursami w zimowej stolicy Polski może niestety spowodować spore problemy z dojazdami. W związku z tym Polski i Tatrzański Związek Narciarski postanowiły zapewnić kibicom dodatkowy transport. Koleje Małopolskie zgodziły się na przygotowanie specjalnych pociągów, z większą ilością miejsc, które w weekend Pucharu Świata będą zawozić kibiców do Zakopanego i z powrotem. Przewiduje się, że w dniach 19-20.01.2019 będą one w stanie przewieźć nawet 4 tysiące pasażerów. Dodatkowym plusem takiego przejazdu będzie możliwość uniknięcia korków na trasie do centrum Zakopanego.

Koleje Małopolskie poinformowały także, że w związku z ogromnym zainteresowaniem kibiców ceny na pociągi do Zakopanego będą miały bardzo mocno konkurencyjne ceny.

19 i 20 stycznia dojazd z Krakowa do Zakopanego będzie możliwy dzięki pociągowi, którego odjazd zaplanowany jest na 8:31, a czas podróży do Zakopanego wyniesie około 2 godzin. Przejazd powrotny do Krakowa zostanie dopasowany do harmonogramu zawodów.

Warto przypomnieć, że dodatkowe linie pociągów nie były uruchamiane w Zakopanem od czasu zakończenia kariery przez Adama Małysza. Tym bardziej cieszy fakt, że w tym roku kibice będą mieli okazję, by skorzystać z tego typu udogodnień.

źródło: rynek-kolejowy.pl

You May Also Like

0 komentarze