Obsługiwane przez usługę Blogger.

Bilety na Turniej Czterech Skoczni już w sprzedaży

by - 6:47 PMJuż za niedługo początek sezonu 2018/2019. Jego inauguracja odbędzie się, tak jak rok temu, w Wiśle, a już dziś można dokonać zakupu biletów na najsłynniejszy turniej - Turniej Czterech Skoczni.


Na 67. TCS będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jednak sprzedaż biletów rozpoczęła się już dzisiaj. Dostępne są te na konkursy w niemieckim Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen, a także w austriackim Innsbrucku i Bischofshofen.

Zawody rozpoczynają się kwalifikacjami w Oberstdorfie 29 grudnia, a finał zmagań skoczków będzie miał miejsce 6 stycznia 2019 roku w Bischofshofen. 

Cena dwudniowego karnetu na konkursy np. w Oberstdorfie zaczyna się od 35,48€ (ok. 152 zł) i rośnie wzwyż. Po więcej informacji możecie udać się na oficjalną stronę 67. TCS: http://www.tickets.vierschanzentournee.com

Jeśli więc jesteście zdecydowani albo jeszcze się wahacie, czy warto jechać - musicie się spieszyć. Być może niedługo już wszystkie zostaną wykupione (tak jak te na oficjalnej stronie TZN na PŚ w Zakopanem).


źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze