Obsługiwane przez usługę Blogger.

Tilen Bartol już po operacji

by - 1:41 PM


Tilen Bartol kilka dni temu zdecydował się na operację kolana, która ma być rozwiązaniem problemu, jakim jest jego ból. Prognozy po operacji są pozytywne i młody, słoweński zawodnik powinien powrócić do treningów zimą tego roku.

Reprezentant Słowenii zmuszony został do operacji łąkotki. Była ona jedynym rozwiązaniem bólu kolana. "Po konsultacji z lekarzami zdecydowałem się na operację, która pozwoliłaby mi normalnie kontynuować karierę sportową. W tej chwili jestem naprawdę dobrze przygotowany i na skoczni oddaje takie skoki, jakie chce." mówi Bartol, który jest członkiem kadry A.  

Przewiduje się, że Tilen pierwsze skoki powinien móc oddać już w grudniu. "Jestem szczęśliwy, że kontuzja nie okazała się tak poważna, że ominie mnie cały sezon. Mam jedynie dwa szwy na łąkotce. Czekaja mnie teraz dwa do trzech tygodni leżenia, po tym czasie mogę powoli wracać do treningów." wypowiada się kontuzjowany. Jeżeli powróci do treningów za trzy miesiące, w Pucharze Świata zobaczymy go dopiero w przyszłym roku.

Poza Bartolem kilku innych Słoweńców zmaga się z kontuzjami. Peter Prevc wraca dopiero do zdrowia po kontuzji kostki i nie wiadomo, kiedy wróci na skocznię. Na problemy z  kolanem uskarża się także Ziga Jelar.

źródło: siol.net

You May Also Like

0 komentarze