Obsługiwane przez usługę Blogger.

Od skoków narciarskich do narciarstwa wodnego

by - 8:57 PM

www.andoverbeacon.com

Pewnie zastanawiacie się o kogo może chodzić, kto zamienił narty do skoków na te wodne? Tą osobą jest Nick Fairall. Być może nadal nie za wiele mówi Wam to imię i nazwisko. Trzy i pół roku temu ten zawodnik uległ fatalnemu upadkowi podczas finału Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen przez co doznał urazu kręgosłupa. Od tamtej pory jest sparaliżowany od pasa w dół. Teraz ten amerykański zawodnik zaczyna nową karierę, tym razem w narciarstwie wodnym.


"Sześć miesięcy po urazie po raz pierwszy jeździłem na nartach wodnych. Podążanie za łodzią, uczucie tej prędkości, po prostu rzeźbienie w wodzie było naprawdę miłe" - powiedział Nicholas, który rywalizował niedawno w US Nationals. 
"Życie ma tendencję do rzucania Ci kłód pod nogi. Jazda na nartach jest dla mnie niesamowitą zabawą. Dzięki temu mam czas zanurzyć się w wodzie, być na słońcu, mieć uśmiech na twarzy i widzieć uśmiechy na twarzach innych osób" powiedział 29-latek w wywiadzie WPSD Local 6. Na Mistrzostwa Świata w Norwegii, które odbędą się w lipcu 2019 roku Fairall, wraz z jedenastoma innymi sportowcami, został powołany do Adaptive Water Ski Team USA. 


źródło: www.fis-ski.com

You May Also Like

0 komentarze