Obsługiwane przez usługę Blogger.

Echa LGP w Rasnovie

by - 5:08 PM


Kolejny weekend Letniego Grand Prix za nami. Nie da się ukryć, że był to szalony weekend, podczas którego wydarzyło się dużo. Liczba dyskwalifikacji podczas obu konkursów w rumuńskim Rasnovie sięgnęła trzynastu, co przyprawia o zawrót głowy. O zawrót głowy przyprawia także ilość postów na Instagramie, które w ciągu całego weekendu pojawiły się na profilach skoczków. Zapraszam na kolejną odsłonę ech.

Kamil Stoch
Dla Kamila nie był to weekend wybitny, jednak mimo wszystko uśmiech gościł na jego twarzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)Piotr Żyła
W pierwszym konkursie Piotrek "wskoczył" na podium, w drugim niestety już się nie udało, ale pozytywne nastawienie skoczka z Wisły nie opuściło.Karl Geiger
Absolutny król weekendu w Rasnovie rozpieszczał kibiców zdjęciami z podium.
Jakub Wolny
Kuba bardzo dobrze spisuje się w tegorocznej edycji Letniego Grand Prix. W konkursach w Rumunii był jedenasty (a jednak dziesiąty) i ósmy.

Viktor Polášek
Młody czeski skoczek w pierwszym konkursie nie popisał się (był 28.), jednak dzień później znacznie poprawił swój wynik zajmując wysokie, trzynaste miejsce.


Dawid Kubacki
Dawid może zaliczyć miniony weekend do udanych. W pierwszym konkursie był czwarty, a w drugim wskoczył na trzecie miejsce. Bardzo cieszył się ze swojego pierwszego podium tego lata.
Ryoyu Kobayashi
Najlepiej spisujący się z Japończyków, który w konkursach w Rasnovie był szósty i siódmy, także postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z weekendu w Rumunii.Manuel Fettner
Austriak może zaliczyć ten weekend do (w miarę) udanych. W sobotnim konkursie był osiemnasty i dodał na swój Instagram zdjęcie z opisem, w którym życzył sobie, aby w drugim konkursie móc dłużej stać w miejscu dla lidera. Życzenie się spełniło i w niedzielnym konkursie był jedenasty. Maciej Kot
Maciek rozpieszczał kibiców dodając aż trzy zdjęcia na swój Instagram.

Mikhail Nazarov
Rosjanin był w Rasnovie dwudziesty czwarty i szesnasty.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Миша (@mikhailnazarov_)


Sabrizhan Muminov
Kazach w pierwszym konkursie się nie popisał i nie awansował do drugiej serii konkursowej, natomiast w drugim konkursie nawet nie dotknął belki startowej, ponieważ został zdyskwalifikowany (jak innych siedmiu skoczków, ale przynajmniej nie było mu smutno, że tylko jego zdyskwalifikowali).

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀Sabr (@muminov_sabr)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀Sabr (@muminov_sabr)

Choć to nie wszystkie posty z Rasnova, to uważam, że tutaj należy zakończyć, bo w końcu co za dużo, to niezdrowo. Musicie przyznać, że skoczkowie bardzo nas rozpieszczali podczas tego weekendu dodając mnóstwo zdjęć na swoje instagramy. Na dziś to wszystko i do zobaczenia/napisania!


Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze