SPORT 2000 rezygnuje ze skoków narciarskich

by - 5:46 PM


Całkiem niedawno przedstawiłyśmy Wam historię firmy SPORT 2000 (możecie przeczytać ją tutaj), a tymczasem okazuje się, że spółka ta postanowiła wycofać się ze świata skoków narciarskich. Oznacza to, że już niedługo skoczkowie przestaną występować w czerwono-czarnych nartach z logiem SPORT 2000. 

- SPORT 2000 kończy swoją działalność po pięciu latach funkcjonowania w skokach narciarskich. To była interesująca, pełna radości, a także ekscytująca podróż, która obfitowała we wzloty i upadki. Chcemy podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom, technikom, a także oficjelom za owocną współpracę. Dziękujemy też wszystkim fanom za ich wsparcie! - przekazano w oficjalnym zawiadomieniu. 

Firma ta za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła, że sportowcy dotychczas pozostający pod ich opieką zostaną przekazani marce Fluege.de. Doskonałym przykładem tej zamiany jest Kinga Rajda. Polkę do tej pory mogliśmy oglądać z "deskami" SPORT 2000, ale jesienią wymieni je na te z logiem Fluege.de. Z takiej opcji nie skorzystał Stefan Hula, który porzucił narty SPORT 2000 dla marki Fischer


Z nart SPORT 2000 korzystało wielu skoczków. Do tego grona zaliczyć można m.in. Halvora Graneruda, Mariusa Lindvika, Toma Hilde, Stephana Leyhe, Clemensa Aignera, Anze Semenica, Jerneja Damjana, Alexa Insama, Sebastiana Colloredo czy Vincenta Descombes Sevoie. 

źródło: facebook.com

You May Also Like

0 komentarze