Echa LGP w Einsiedeln

by - 5:50 PM

Przyjęło się, że po każdym konkursie najwyższej rangi wyłapujemy dla was najciekawsze zdjęcia, które skoczkowie wstawili na swoje Instagramy. Tym razem nie mogło być inaczej. Dzisiaj zobaczymy, czym podzielili się z nami skoczkowie przebywający w ten weekend w Einsiedeln.David Siegel
David nie jest do końca zadowolony ze swojego miejsca w konkursie, kto by był? ale stara się myśleć pozytywnie i wierzymy, że następnym razem będzie lepiej.


Pascal Kaelin
Szwajcar stara się myśleć pozytywnie i po zakończonych kwalifikacjach zrobił sobie zdjęcia z karetką z zabawnym podpisem. Lubimy takie poczucie humoru!


Gregor Schlierenzauer
Na pewno nikt nie spodziewał się takiego zdjęcia, ale jak już ono wyciekło do internetu, to każdy się nim zachwyca. Chłopcy z Red Bulla meldują wykonanie zadania!


Stefan Hula
Jak to mówił tekst piosenki Mezo "Po robocie nie gadamy o robocie". Ciekawe, o czym w takim razie chłopcy rozmawiali? Jakieś pomysły?


Kamil Stoch
Dwóch zwycięzców konkursu oraz najlepsi polscy kibice. Kamil wie jak zrobić dobre selfie!


Piotr Żyła
Wygrane kwalifikacje to powód, żeby dodać fajne zdjęcie na Instagrama i pochwalić się wygraną całemu światu. 


Daniel Huber
W taki sposób Austriacy odpoczywali przed zawodami. Czy to pomaga? Na to wygląda, że tak, bo wszyscy Austriacy zakwalifikowali się do serii finałowej sobotnich zawodów. 


Jakub Wolny
Kuba w Einsiedeln osiągnął najlepszy wynik w swojej karierze w zawodach z cyklu Letniego Grand Prix. Gratulujemy! 


Andreas Wank
Czy wy też zawsze macie problem, bo nie wiecie, co powinniście zrobić, gdy czekacie na oddanie skoku, a macie jeszcze dużo czasu? Nie? Ja też nie, ale Andreas taki ma.


Skijumping Austria
Michaelowi musiało bardzo podobać się w Polsce, że w Einsiedeln chodził w skarpetkach i klapkach. Może teraz czas na zmianę obywatelstwa?


Źródło:. instagram.com

You May Also Like

0 komentarze