Echa LGP w Courchevel

by - 8:49 PM

Jak zawsze dzień po zakończeniu zawodów przychodzimy do was z najciekawszymi zdjęciami, postami, którymi podzielili się z nami skoczkowie na swoich Instagramach w trakcie weekendu w Courchevel. Sprawdźcie, co ciekawego się działo!


Paweł Wąsek
Jeszcze w piątek skoczek z kadry B uraczył nas zdjęciem drużynowym, na którym chłopaki mieli bardzo dobre humory. Co prawda nie wiedzieli jeszcze, że dwóch zawodników ze zdjęcia oraz ten, który prawdopodobnie je robił, zostaną zdyskwalifikowani już następnego dnia, więc ważne, że humory były chociaż w piątek.

Post udostępniony przez Paweł Wąsek (@wasek129)


Joacim Bjoereng
Ten młody, norweski skoczek zajął we wczorajszym konkursie 10. miejsce, co jest jego najlepszym rezultatem w dotychczasowej karierze. Przy okazji pochwalił się zdjęciem na instagramie, czyżby nowa fryzura? Wolicie go w dłuższych czy takich włosach?


Andreas Wellinger
Komuś z niemieckiej drużyny wyraźnie dopisują humory po wczorajszym konkursie...
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)


Michael Hayboeck
Za to austriaccy skoczkowie postanowili w piątek pokibicować paniom w ich konkursie z cyklu LGP. Stefan Huber wygląda, jakby siedział tam za karę, za to reszta z uśmiechem na twarzach oglądała zawody.


Timi Zajc
Jak możemy zobaczyć, Timi postanowił podzielić się z nami swoim skokiem z Courchevel. Najlepszy komentarz do tej próby? Ojojojojoj. Anze Lanisek
Jak sam Słoweniec napisał, szuka dobrych i stabilnych skoków. Czy musimy coś więcej dodawać?


Daniel Huber
Dokładnie tak ze swojego miejsca na podium cieszył się wczoraj młody Austriak!
Post udostępniony przez Daniel Huber (@daniel_huber93)


Stefan Huber
Za to Stefan uraczył nas bardzo ładnymi zdjęciami z krótkiego zwiedzania Courchevel.Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze