Co z karierą Willa Rhoadsa?

by - 1:13 PMReprezentant USA Will Rhoads opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, którego podpis wzbudził spory szum wśród kibiców skoków. Amerykanin ogłosił, iż "bierze czas wolny od skoków". Co to oznacza? Dokładnie nic nie wiadomo. Jednakże pewne jest, iż nie zobaczymy go na skoczniach aż do początku sezonu zimowego, który także stoi pod dużym znakiem zapytania.

Rhoads nie ogłosił definitywnego końca kariery, nie zaznaczył również jak długo potrwa jego przerwa. Skoczek nie podał także przyczyny urlopu. Pewne jest, że nie jest to kontuzja. Pikanterii  sytuacji dodaje fakt, iż najprawdopodobniej jego koledzy z kadry też niekoniecznie mają pojęcie co z Willem. Świadczy o tym wpis Kevina Bicknera pod jego zdjęciem. "Czekaj, czy to dlatego nie pojawiłeś na żadnym treningu ani zawodach?"

William podziękował swoim fanom, którzy wspierali go w jego skokowej karierze. Warto wspomnieć, że skoczek dwukrotnie już uczestniczył w mistrzostwach świata oraz raz w zimowych igrzyskach olimpijskich młodzieży i mistrzostw świata juniorów.

Zważywszy na jego młody wiek (zaledwie 23 lata) ma sporą szansę na kolejne sukcesy oraz medale. Liczymy na to, iż Will pojawi się na skoczniach jak najszybciej.

Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze