Skok kulturowy - "Kamil Stoch. Moja historia"

by - 6:51 PMZastanawiało Was kiedyś, jak Kamil Stoch poznał swoją żonę? Co sądzi o kibicach i czym jest dla niego ich wsparcie? Jak wyglądają jego treningi? Interesuje Was ta strona mistrza, której nie pokazują pojedyncze wywiady? Jeśli na choć jedno pytanie wasza odpowiedź brzmi "tak", to mam coś idealnego dla Was!

"Kamil Stoch. Moja historia" to serial produkcji Eurosportu złożony z pięciu odcinków, który swoją premierę miał 16 listopada tego roku na kanale Discovery Channel. Data dość szczególna, gdyż była to wigilia kwalifikacji do konkursu w Wiśle. O produkcji oczywiście wypowiedział się jej główny bohater. "Kibice widzą tylko wycinek tego, czym się zajmuję - moje skoki podczas kwalifikacji i konkursów. Czasem są one lepsze, czasem gorsze, ale zawsze są efektem współpracy z trenerami, kolegami z kadry oraz... wielu godzin treningów i wyrzeczeń. Fani motywują mnie do ciężkiej pracy i cieszę się, że dzięki temu programowi będą mogli spojrzeć na skoki narciarskie z innej perspektywy."

W programie znalazło się wiele długich  i szczerych rozmów z najbliższymi Stocha, jak i nim samym. Kamery towarzyszyły mu podczas spotkań z kibicami, rodziną oraz w czasie treningów. Wcześniej wspomniałam,  że miniserial składa się z pięciu części. Każda z nich opowiada o innym aspekcie życia naszego orła bądź ogólnie o wykonywanym przez niego sporcie. Oto i one:
- Powrót do korzeni
- Praca u podstaw
- Skoki narciarskie dawniej i dziś
- Kamil Stoch prywatnie
- Z Wisły do Pjongczang

Tytuły sporo mówią o treści, więc sama nie będę jej zdradzać, nikt nie lubi spoilerów! Jeśli jesteście ciekawi, dalej możecie obejrzeć historię Kamila Stocha na stronie Eurosportu. Jestem pewna, że jesteście już dawno po seansie, ale może warto to powtórzyć? :)

Źródło: eurosport.interia.pl

You May Also Like

0 komentarze