Echa zgrupowań

by - 3:46 PM


Nadszedł czas na kolejną część serii "Echa skoków" - tym razem przed Wami echa zgrupowań. Po zasłużonym odpoczynku  skoczkowie powrócili do treningów.  Jednakże,  po standardowych ćwiczeniach na siłowniach czy skoczniach we własnych krajach  nastały zgrupowania.  Skoczkowie z każdego kraju odbyli cykl wojaży zagranicznych  na których w pocie czoła trenowali oraz.... No właśnie, co robili oprócz tego?  Przed wami krótkie podsumowanie skocznych wyjazdów.

Gdzie zaczęli nasi rodacy? Oczywiście  w Szczyrku!

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)


Na drugi ogień poszło Zakopane:
Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)Wojaże zagraniczne natomiast zaczęły się od Hinzenbach:Potem nadszedł czas na Bischofshofen:
Oraz na Ramsau am Dachstein, które powitało deszczem naszych zawodników:
Austriaccy skoczkowie także nie próżnowali - zaczęli od ojczystego Eisenerz:But first, let's take a selfie :)
Jak widać duet Kraft&Hayboeck nawet podczas treningu znaleźli czas na wspólne zdjęcie :) Da się?

Dodatkowo podczas zgrupowań nastąpiła wyraźna integracja austriacko-norweska w Urlaub im Herzen.
Stefan Kraft i Johann Andre Forfang najwyraźniej odkryli nową wspólną pasję, jaką jest golf, a co za tym idzie.... trzeba zaopatrzyć się w nowe ubrania. Liczymy, iż w przyszłym sezonie będzie dane zobaczyć nam szafę Stefana. Może doczekamy się modowego vloga? ;)Kolejne zgrupowanie miało miejsce w Villach:Podczas intensywnych treningów w Planicy nie zabrakło jednak czasu na odpoczynek:


Wiadomo także, iż w czasie gdy Polacy trenowali w Ramsau, w tym samym miejscu mieli trening Słoweńcy, o czym można było sie dowiedzieć z instastory najmłodszego z braci Prevc.

Nasi zachodni sąsiedzi również nie próżnowali.. chociaż po zdjeciach zrobionych w Bischofshofen można odnieść inne wrażenie :)
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)W Hinzenbach nastapiła prawdziwa kumulacja skocznych postaci. Swoją obecność tam zaznaczyli również Czesi:
 Którzy potem przenieśli sie do Snežnej kraljicy:
Większość kadr zakończyło już zagraniczne zgrupowania i skupiło się na treningach we własnych krajach, jednak kadra Austrii, o czym wiemy z instastory Manuela Fettnera, wyruszyła jeszcze do Oberstdorfu. Efekty międzynarodowych ćwiczeń będziemy mogli oglądać już niedługo na LGP.

Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze