Echa LGP w Wiśle

by - 11:50 PMPierwszy weekend Letniego Grand Prix 2018 za nami. Skoczkowie, którzy zawsze podkreślają, że uwielbiają skakać na Malince oraz atmosferę, jaka tutaj panuje, uwiecznili sporo ciekawych momentów na swoich Instagramach.  Zobaczmy co działo się podczas minionych kilku dni.

Aleksander Zniszczoł
Bardzo dobrze w kwalifikacjach wypadł Aleksander Zniszczoł. Pełen motywacji i uśmiechnięty


Karl Geiger
Dla niemieckiego skoczka to były bardzo udane kwalifikacje, dlatego podczas uroczystości wręczenia numerów startowych był uśmiechnięty od ucha do ucha.


Andreas Wellinger
Niemcy w dobrych humorach przed konkursem drużynowym...

Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Richard Freitag
Po konkursie również mieli powody do radości.


Jakub Wolny
Kuba Wolny zalicza weekend w Wiśle do udanych. Nie ma się co dziwić, utalentowany dwudziestotrzylatek zajął w konkursie indywidualnym 12. miejsce. To dopiero początek lata, kto wie, może pod koniec cyklu zobaczymy Kubę na najwyższym stopniu podium?


Killian Peier
Szwajcarski skoczek także może być zadowolony ze swojego występu w Wiśle.


Alex Insam
Włoch może być umiarkowanie zadowolony ze swoich skoków, ale na podsumowanie weekendu dodał fragment z transmisji konkursu indywidualnego.


Čestmír Kožíšek
Zawiedziony swoim występem jest Czech Čestmír Kožíšek.


Kamil Stoch i Piotr Żyła
"Dwaj królowie" tego weekendu są bardzo szczęśliwi.Halvor Egner Granerug
Najlepszy z Norwegów weekend w Wiśle także może zaliczyć do bardzo udanych. Dwukrotnie stanął na trzecim stopniu podium.Dawid Kubacki
Na koniec najzabawniejsze zdjęcie dotyczące tego weekendu. Najważniejszy jest dystans do siebie! Czy tylko mi na myśl przyszedł Arsenal? 😂

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

Pierwszy weekend z Letnim Grand Prix minął niesamowicie szybko (za szybko). Choć nie wszyscy skoczkowie mogą być zadowoleni ze swojego występu, to na pewno wszyscy będą wspominać konkursy w Wiśle bardzo pozytywnie dzięki wspaniałemu dopingowi kibiców.


Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze