Echa LGP w Hinterzarten

by - 10:02 PMDrugi weekend FIS Grand Prix 2018 za nami. Dla kibiców polskich skoczków był to kolejny powód do radości, bowiem na najwyższym stopniu podium stanął, tak jak przed tygodniem, Kamil Stoch. Tuż za podium uplasował się Piotr Żyła, a pozostali nasi reprezentanci zajęli miejsca szóste, ósme, dziesiąte i siedemnaste. 

W konkursie w Hinterzarten dobrze spisali się Szwajcar Killian Peier, Rosjanin Evgeniy Klimov czy Japończyk Naoki Nakamura, którzy zajęli odpowiednio trzecie, piąte i siódme miejsce. 


Karl Geiger
W piątkowych kwalifikacjach triumfował Niemiec Karl Geiger, który bardzo cieszył się ze swojego skoku.A w konkursie przypadło mu drugie miejsce!Daniel Huber
Zadowoleni z zakwalifikowania się do konkursu Daniel Huber, Gregor Schlierenzauer i Clemens Aigner.


Post udostępniony przez Daniel Huber (@daniel_huber93)

Jakub Wolny
Polski skoczek w Hinterzarten zajął ósme miejsce, co jest jego rekordem życiowym w tych zawodach!


Richard Freitag
Niemiec ze swoją siostrę Seliną (również skoczkinią), która w swoim występie w Hinterzarten uplasowała się tuż za czołową "30".


Andreas Wank
Dla triumfatora klasyfikacji generalnej Letniego Grand Prix sprzed sześciu lat był to pierwszy występ na igelicie w tym roku. Niemiec był zadowolony ze swojego dziewiątego miejsca.


Marius Lindvik
Norweski skoczek, zwycięzca Pucharu Kontynentalnego w Hinterzarten niestety nie zakwalifikował się do konkursu, co podsumował motywacyjnym wpisem na swoim profilu.


Killian Peier
Dla Szwajcara był to kolejny dobry występ w Grand Prix. Tym razem zajął trzecie miejsce i cieszył się ze swojego wyniku bardzo ekspresyjnie.


Kamil Stoch
A pierwszy w konkursie był Kamil Stoch, który również bardzo ucieszony pozował do zdjęć.


Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)


Hinterzarten to już historia, w najbliższy weekend skoczkowie udają się do szwajcarskiego Einsiedeln, by tam walczyć o jak najlepsze miejsca. 


Źródło: instagram.com

You May Also Like

0 komentarze