Polska firma 4F sponsorem słynnego turnieju

by - 2:46 PM
Foto: 4f.com.pl


Polska firma 4F już od kilku lat jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. Wielokrotnie ubierała polskich sportowców zarówno na letnie, jak i zimowe igrzyska olimpijskie. W tym roku, na igrzyskach w Piździongczangu  Pjongczangu w strojach produkowanych przez tę firmę zaprezentowali się także sportowcy z Grecji oraz Łotwy.

Teraz firma ta ma szansę zyskać jeszcze większą renomę. Kontrakt na sponsorowanie Turnieju Czterech Skoczni, który jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów w skokach narciarskich, został podpisany aż na cztery lata. Logo polskiej firmy pojawi się na ekranach ledowych z reklamami, w gnieździe trenerskim, na planszy reklamowej oraz na tzw. bramce, czyli miejscu, które zawodnicy przekraczają po zejściu ze skoczni. Dodatkowo, 4F został głównym sponsorem TCS, zastępując Audi.

Igor Klaja, prezes zarządu marki nie ukrywa radości. "Jesteśmy szczęśliwi, że logo naszej firmy będziemy mogli zaprezentować na Turnieju Czterech Skoczni. Tak bardzo prestiżowe zawody to dla nas idealna szansa na promowanie naszej marki w Europie. Chcemy być znani na całym świecie" - mówi.

My również liczymy na rozsławienie polskiej marki, bo w końcu "dobre bo polskie!".   


Źródło: sportowefakty.wp.pl

You May Also Like

0 komentarze