Podsumowanie sezonu kadry Włoch

by - 9:32 PM


Dzisiaj w paru słowach przedstawimy Wam podsumowanie sezonu 2017/2018 reprezentacji Włoch. W tym sezonie słoneczna Italia znalazła się na dalekim, 14. miejscu, gromadząc tylko 12 punktów.  Z pewnością nie można tego określić mianem sukcesu, mimo , iż Włochy od paru dobrych sezonów są w mocnym kryzysie, jeśli chodzi o nasz ulubiony zimowy sport. Od 2016 roku Włosi trenują pod okiem byłego polskiego skoczka Łukasza Kruczka, który ciągle ma nadzieję na „wciągnięcie” zawodników na wyższe pozycje w klasyfikacjach. Jak na razie bez większych sukcesów. 

Alex Insam (60. miejsce w PŚ – 11pkt.) 


Widzom TVP chyba nie trzeba przedstawiać tego zawodnika, którego Przemysław Babiarz i większość fanek określiło mianem „przystojnego młodzieńca”. 21 –latek na razie znany jest jednak bardziej z zachwytów nad jego filmową urodą niż ze sportowych osiągnięć, aczkolwiek z roku na rok plasuje się na coraz wyższych pozycjach. Biorąc pod uwagę fakt, iż był to dopiero trzeci sezon Włocha, możemy liczyć na coraz lepsze skoki i coraz  więcej hotek.


Sebastian Colloredo (73 miejsce w PŚ – 1pkt.)


Ciężko uznać ten sezon za dobry dla Włocha. Udało mu się zdobyć tylko jeden punkt w PŚ, podczas gdy w poprzednich latach liczba jego punktów wahała się w okolicach nawet 140.  Nie udało mu się także pobić rekordu życiowego, który ustanowił w tamtym roku w Planicy.  


Jak widać na naszym podsumowaniu, kadra Włoch nie radziła sobie w tym sezonie najlepiej. Nie zapowiada się niestety, aby podopieczni Łukasza Kruczka w najbliższym czasie zaszczycili światową czołówkę swoją obecnością, aczkolwiek liczymy na częstsze występy Alexa.


źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze